aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpdlpdlrfrpflrprfrrrrrrrrrrrr.png

Poseł Antoni Macierewicz (PiS) pojawił się na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy.

Macierewicz dołączył do polityków obozu rządzącego zaangażowanych w kampanię kandydata PiS w wyborach. Do polityka postanowił podejść reporter portalu Wirtualna Polska. Dziennikarz chciał się czegoś dowiedzieć o raporcie podkomisji smoleńskiej.

Niestety dziennikarz nie uzyskał odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania. Macierewicz zbywał reportera co raz to bardziej absurdalnymi wypowiedziami.

- Panie minitrze, kiedy poznamy raport z katastrofy smoleńskiej? - pytaŁ dziennikarz.

- Nic nie słyszę. Chce pan poprzeć Andrzeja Dudę? Bardzo dziękuję, bardzo dziękuję, że popiera pan Andrzeja Dudę. Moje gratulacje - odpowiadał Macierewicz.

- Nie... chcę zapytać o raport - kontynuował dziennikarz.

- Bardzo dziękuję, że popiera pan Andrzeja Dudę - krzyczał Macierewicz do mikrofonu.

- Strategia sztabu Andrzeja Dudy mnie powala. Wyciągnęli z szafy Macierewicza, którego zawsze chowają przed wyborami, bo to pewna przegrana - komentuje dziennikarka Aneta Mościcka.

Na zachowanie polityka PiS zareagowali internauci:

"W tym przypadku medycyna jest bezradna ...".

"Macierewicz wariata dobrze udaje, zrozumcie wreszcie ten jego prosty a skuteczny chwyt. Dzięki temu wiele osób nie rozumie, że to jeden z najbardziej niebezpiecznych, groźnych dla państwa osobników. Przejrzyjcie na oczy".

"Mitoman, który dla wysokiej pozycji, apanaży i bezkarności, poświęci wszystkich i wszystko. Wrak moralny".

"Panie Duda, komuś takiemu wręczył Pan nominację na ministra obrony. Jest Pan bezwolnym narzędziem w rękach szaleńców".

***

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, że jeżeli uda mu się zwyciężyć w nadchodzących wyborach prezydenckich będzie chciał postawić byłego ministra Antoniego Macierewicza przed Trybunałem Stanu.

- Jeśli zostanę prezydentem RP, to zawnioskuję o postawienie Antoniego Macierewicza przed Trybunałem Stanu za osłabienie zdolności obronnych Polski. Jego rządy w MON to czas chaosu, niekompetencji i nepotyzmu w kwestiach obronności na niespotykaną skalę, czego symbolem był pan Misiewicz - powiedział Trzaskowski.

        Popierasz Macierewicza - kciuk w górę!


+ 17
- 1327

Polub Polityczek.pl