49833435167_95002612dd_c_1.jpg

Sztab wyborczy prezydenta Andrzeja Dudy postanowił pozwać w trybie wyborczym kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego.

Polska Agencja Prasowa zakomunikowała w mediach społecznościowych, że powodem pozwu są "kłamstwa kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafała Trzaskowskiego".

O jakie kłamstwa chodzi? Tego próbowali dowiedzieć się dzisiaj dziennikarze na konferencji. Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie zamierzają jednak tego zdradzać.

- Sztab PiS zapowiada konferencję pełnomocnika wyborczego PAD na temat pozwu przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu, po czym na konferencji ów pełnomocnik nie chce powiedzieć, czego pozew dotyczy. Świetna komunikacja, współczuję tylko dziennikarzom, którzy pofatygowali się na miejsce - krytykuje współpracowników Dudy dziennikarz Michał Wróblewski, Wirtualna Polska.

- Sobolewski z PiS-u złożył wniosek do sądu w trybie wyborczym w sprawie „kłamstwa Trzaskowskiego”. Zapytany przez reportera, o jakie kłamstwo chodzi, powiedział, że nie powie. Wiem, ale nie powiem. Czy oni nie są żałośni? - mówi publicysta Przemysław Szubartowicz, redaktor naczelny portalu wiadomo.co.

           Popierasz Dudę - kciuk w górę!

+ 10
- 783

Polub Polityczek.pl