aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpledleddeeeeeeeeeeeee.jpg

Poseł Dariusz Rosati wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Kopalnie. Rząd zamyka 12 kopalń na 3 tygodnie z powodu epidemii. Górnicy dostaną 100 proc. postojowego. Kolejna kiełbasa wyborcza. Pracownicy z innych sektorów nie mogą liczyć na tak hojne wsparcie. Państwo PiS w pełnej krasie - równi i równiejsi. Liczy się tylko utrzymanie władzy.

PiS. Prezes Jarosław Kaczyński ma rację. Zwycięstwo Trzaskowskiego to katastrofa dla PiS. Ale dla Polski i Polaków to wybawienie z tego PiS-owskiego bagna kłamstw, pazerności, hucpy, hejtu i totalnej nieudolności. Rząd PiS generalnie szkodzi Polsce, a prezydent Trump jest najgorszym prezydentem USA w XX i XXI wieku. Ale w pełni popieramy działania rządu RP i prezydenta Trumpa zmierzające do zatrzymania szkodliwego projektu Nord Stream 2.

Andrzej Duda. Sam fakt, że prezydent RP musi się tłumaczyć przed zagranicznymi agencjami, jest upokarzający dla Polski. Gorzej, że te tłumaczenia są śmieszne, bo w świat poszła już kompromitująca wypowiedz Dudy o LGBT. Andrzej Duda kolejny raz udowadnia, że nie dorósł do funkcji głowy państwa.

Panie Duda, przez pięć lat niszczył Pan polskie instytucje, przez pięć lat ośmieszał Pan Polskę na arenie międzynarodowej. Ale największym grzechem jest to, że gorliwie przykładał pan rękę do dzielenia nas, Polaków, na lepszych i gorszych, zgodnie z wytycznymi prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Prezydentura to nie kręcenie się po kraju i wrzaski do mikrofonu, to rozsądek, powaga i odpowiedzialność, to obrona Konstytucji, to stanie po stronie najsłabszych.

Kampania wyborcza Andrzeja Dudy zbudowana na czterech kłamstwach: że LGBT nam zagraża, że gender nam zagraża, że imigranci nam zagrażają, że Trzaskowski odbierze 500+ i podniesie wiek emerytalny. Oto cały „plan Dudy”. A gdzie zdrowie, edukacja, mieszkania, czyste powietrze?

LGBT. Wstydzę się, że tacy posłowie PiS jak Czarnek i Żalek zasiadają ze mną w Sejmie. Odmawianie człowieczeństwa osobom LGBT to ideologia faszystowsko-komunistyczna. To nie ma nic wspólnego z obroną tradycyjnych wartości.

Ambasada USA o słowach Dudy na temat LGBT.

Rosati: Nigdy żaden polski prezydent nie był upominany publicznie przez ambasadę USA. Andrzeju Dudo, oszczędź Polakom tego wstydu i odejdź!

***

* Ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher zaprzeczyła doniesieniom medialnym jakoby ambasada Stanów Zjednoczonych mała pouczyć polskiego prezydenta po słowach na temat społeczności LGBT, nie zmienia to jednak faktu, że wypowiedzi Dudy nie podobają się stronie amerykańskiej.

         Popierasz Rosatiego - kciuk w górę!

+ 1164
- 14

Polub Polityczek.pl