aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdlepddddddd.jpg

Przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie pojawili się rodzice osób LGBT. Wszystko w kontekście ataków prezydenta Andrzeja Dudy na społeczność LGBT.

Matki osób LGBT zjawiły się dzisiaj na Krakowskim Przedmieściu, aby odpowiedzieć na ostatnie wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy o LGBT.

- To nie są ludzie, to jest ideologia - mówił PAD o społeczności LGBT i deklarował, że "ideologia LGBT" (jak to sam nazwał) jest gorsza od ideologii komunistycznej.

- Nie po to pokolenie moich rodziców walczyło o wyrzucenie ideologii komunistycznej ze szkół, byśmy teraz godzili, żeby przyszła inna ideologia, jeszcze gorsza dla człowieka - oświadczył Duda.

Dzisiaj na ataki ze strony prezydenta i kandydata PiS w nadchodzących wyborach prezydenckich postanowiła odpowiedzieć m.in. matka europosła Roberta Biedronia.

- Panie prezydencie Duda, nie mogę milczeć, gdy mojemu dziecku dzieje się krzywda. Ma pan piękną córkę i wiem, że zrobi pan wszystko, by ochronić ją przed nienawiścią... (...) Gdy patrzę na syna widzę jego uśmiech, czasami smutek, chcę, żeby moje dziecko było szczęśliwe. Proszę, żeby Pan nie krzywdził naszych dzieci. Ludzie na pana patrzą i słuchają, jako głowa państwa ma pan moc robienia rzeczy dobrych i złych, ma pan moc zmiany - mówiła Helena Biedroń przed Pałacem Prezydenckim.

- Poruszające wystąpienie matki Roberta Biedronia. Gdyby PAD miał wyczucie, to zaprosiłby rodziców osób LGBT, którzy są teraz przed Pałacem Prezydenckim, na rozmowę. Tak zwyczajnie po ludzku - komentuje dziennikarz Jacek Nizinkiewicz, dziennik "Rzeczpospolita".
- Helena Biedroń - mama Roberta i moja! Wspaniała, silna i dzielna kobieta! Panie prezydencie Duda tak jak mówi mama Helena - słowa krzywdzą bardziej niż pieści i plucie. To pan jest zagrożeniem dla polskiej rodziny - zwraca się do Dudy poseł Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia.
          Popierasz Biedroń - kciuk w górę!

+ 960
- 15

Polub Polityczek.pl