aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafprflrpfrffffffffffffff.jpg

Aktorka Anna Samusionek zareagowała na słowa wypowiadane przez prezydenta Andrzeja Dudę na temat społeczności LGBT.

Duda od kilku dni atakuje mniejszości seksualne, licząc na to, że uda mu się pozyskać wyborców kandydata skrajnej prawicy Krzysztofa Bosaka. W drugiej turze wszystkie wskazuje, że Duda zmierzy się Rafałem Trzaskowskim i właśnie wówczas niezbędne do zwycięstwa będą dla niego głosy skrajnej prawicy.

Stąd wypowiedzi Dudy tj. w obronie posła Jacka Żalka, który stwierdził, że LGBT to nie ludzie, podpisanie "Karty Rodziny" zakazującej propagowania "ideologii LGBT" w miejscach publicznych, czy wreszcie głośne na cały świat słowa o tym, że LGBT jest gorsze od komunizmu.

- Nie po to pokolenie moich rodziców walczyło o wyrzucenie ideologii komunistycznej ze szkół, byśmy teraz godzili, żeby przyszła inna ideologia, jeszcze gorsza dla człowieka - powiedział Duda.

Na słowa prezydenta postanowiła odpowiedzieć aktorka Anna Samusinek, która nie szczędzi głowie państwa gorzkich słów.

- Gdy ranił Pan mnie...milczałam, ale gdy uderza Pan w tych, których kocham...milczeć nie mogę!!! Bardzo proszę, aby zaprzestał Pan obrażania i wykluczania moich przyjaciół, kolegów, znajomych, wspaniałych LUDZI, wykształconych, mądrych i dobrych Polaków, za których podatki rozbija się Pan kolejnymi limuzynami. 

- Choć nie głosowałam na Pana 5 lat temu, ale wstydzę się z każdym dniem coraz bardziej... Jest mi po ludzku przykro, bo ten urząd zobowiązuje, a ja ten urząd szanuję... To, że ma Pan na sumieniu ŁAMANIE POLSKIEJ KONSTYTUCJI, to "nic" w porównaniu z tym, że będzie Pan miał na sumieniu ZŁAMANE LUDZKIE ISTNIENIA!!! - zwraca się do Dudy Anna Samusionek.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIST OTWARTY DO PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ @andrzej.duda Panie Prezydencie Andrzeju Dudo, Gdy ranił Pan mnie...milczałam, ale gdy uderza Pan w tych, których kocham...milczeć nie mogę!!! Bardzo proszę, aby zaprzestał Pan obrażania i wykluczania moich przyjaciół, kolegów, znajomych, wspaniałych LUDZI, wykształconych, mądrych i dobrych Polaków, za których podatki rozbija się Pan kolejnymi limuzynami... Proszę, aby nie straszył Pan potencjalnych wyborców, że ich dzieci będą oddawane parom homoseksualnym, bo dziś takie związki w Polsce nie są nawet prawnie uregulowane... Proszę natomiast, aby zajął się Pan ochroną polskich dzieci molestowanych i gwałconych przez bezkarnych (w wiekszości) księży. Za pańskiej prezydentury były ich pewnie dziesiątki albo setki, a Pan nie kiwnął w tej sprawie palcem za to, jak uczniak wysłuchuje Pan z pokorą dziesięciominutowych napomnień Rydzyka na wizji.... Choć nie głosowałam na Pana 5 lat temu, ale wstydzę się z każdym dniem coraz bardziej... Jest mi po ludzku przykro, bo ten urząd zobowiązuje, a ja ten urząd szanuję... To, że ma Pan na sumieniu ŁAMANIE POLSKIEJ KONSTYTUCJI, to "nic" w porównaniu z tym, że będzie Pan miał na sumieniu ZŁAMANE LUDZKIE ISTNIENIA!!! Obywatelka, która jako niekatoliczka, obawia się, że będzie następna do "odstrzału"... P.s. Z góry uprzedzam, że usuwam i blokuję osoby piszące wulgarne i obraźliwe rzeczy.Nie mam nic przeciwko odmiennym poglądom, ale wyrażanych z szacunkiem do drugiego człowieka. #LGTBtoLUDZIE #wyboryprezydenckie2020 #wybory2020 #andrzejduda #stopchildabuse #stophumantrafficking #stoptheviolence #stophomofobia #stophejt #stopdyskryminacji #stopnienawiści #newpost #instalife #protest #mamgłos #NIE #sprzeciw #czasdecyzji #stop #szacunek #miłość #humanity #rainbow

Post udostępniony przez Anna Samusionek 🇵🇱 Official (@anna_samusionek)

          Popierasz Samusionek - kciuk w górę!


+ 1262
- 17

Polub Polityczek.pl