EaeykfMXkAchxsz.jpg

Premier Mateusz Morawiecki wziął dzisiaj udział w zdalnym (online) zjeździe propisowskich klubów "Gazety Polskiej".

Zmiany. Reformy społeczne i gospodarcze takie jak 500+, obniżenie wieku emerytalnego czy 13. emerytura zmieniają życie Polaków. Nie doszłyby do skutku bez udziału prezydenta Andrzeja Dudy.

Lotnisko w Baranowie. Centralny Port Komunikacyjny to strategia budująca nowe miejsca pracy, nową jakość transportu i nowy hub transportowy w Europie Środkowej.

Sukcesy PiS i Dudy. Wspólnie z prezydentem Andrzejem Dudą udało nam się dużo zbudować - należy przypomnieć sobie szczyt NATO w Warszawie w 2016 roku, szczyt Trójmorza w Warszawie w 2017 roku czy zniesienie amerykańskich wiz w zeszłym roku. Udało nam się przekonać Unię Europejską do ambitnego budżetu oraz asertywnych działań przeciwkryzysowych. W Europie i na świecie jesteśmy dziś szanowanym i liczącym się narodem. Mamy wiele powodów do dumy. Nie musimy mieć kompleksów.

- Chciałbym wszystkim członkom klubów i środowiska "Gazety Polskiej" podziękować za Waszą pracę i oddanie. Gazeta Polska jest bowiem kuźnią polskiej myśli i idei - dodał na zakończenie Morawiecki.

Eaew0sLX0AEDz1V.jpg

Na słowa Morawieckiego odpowiedzieli internauci:

"Czy wy z PiS-u to nawet czytać nie umiecie? Acha rozumiem, nikt w obcych językach itd."

"I dlatego Prezydent Polski pisze tłita do wszystkich większych agencji prasowych i tłumaczy się ze wcześniej wypowiedzianych slow. Faktycznie, szanują nas".

"Dowód! Jeden dowód na to, że nas szanują! Bo, że nas wytykają palcami, to choćby dzisiaj było kilka publikacji największych tytułów na świecie. I jest mi z tego powodu niezmiernie przykro".

"My, zwykli Polacy, nie mamy żadnych kompleksów. Wy: Duda, Kaczyński, Żalek czy Czarnek boicie się własnego cienia. Tzn. ostrego cienia mgły".

"Zapomniał dodać, że wszyscy nam zazdroszczą a niemieckie media w głowę zachodzą, jak my to robimy, że sukces goni sukces".

       Popierasz Morawieckiego - kciuk w górę!


+ 9
- 1555

Polub Polityczek.pl