aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepdlepddddddddddddd.jpg

Popularny francuski aktor filmowy i teatralny Sebastian Roche zareagował na dzisiejsze słowa prezydenta Andrzeja Dudy w Brzegu.

Duda kolejny to już dzień atakował środowisko mniejszości seksualnych. Po tym, jak PAD podpisał "Kartę Rodziny" zakazującą propagowania "ideologii LGBT" w placówkach publicznych, dzisiaj przeprowadził atak na społeczność LGBT, a posłużyło do tego zdarzenie z wczorajszego wydania programu "Fakty po faktach" (TVN24).

Poseł Jack Żalek powiedział na antenie TVN24, że LGBT to nie są ludzie - a jest to ideologia. Duda postanowił dzisiaj bronić tej tezy.

- Probuje nam się wmówić, że są to ludzie, a to jest ideologia - deklarował Duda.

- Jeżeli w szkole przemyca się ideologię, żeby zmienić punkt widzenia dzieci i ustawić ich patrzenie na świat poprzez seksualizację w dziecięcym wieku, co jest sprzeczne z najgłębszą logiką dojrzewania człowieka w sposób spokojny i zrównoważony, to to jest ideologia i nic innego - rozwijał swoją myśl kandydat PiS w najbliższych wyborach prezydenckich.

Na słowa Dudy postanowił odpowiedzieć w mediach społeczościowych francuski aktor Sebastian Roche, który zareagował na post Andrew Stroehlein'a z pozarządowej organizacji broniącej praw człowieka "Human Rights Watch". 

         Popierasz Francuza - kciuk w górę!

+ 12905
- 197

Polub Polityczek.pl