49998883586_7de35ed28e_c.jpg

Prezydent Andrzej Duda w ramach trwającej kampanii prezydenckiej pojawił się dzisiaj w Brzegu (woj. opolskie).

Rodzina. Dziś bronimy naszych wartości. Polska Konstytucja jasno podkreśla prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie pozwolimy na to, aby sprowadzać nasze dzieci na złą drogę. Karta Rodziny jasno odnosi się do Konstytucji.

Program "Rodzina 500 plus" jest gwarantem tego, że polska rodzina będzie miała fundament finansowy. My czytamy Konstytucję tak, jak powinna być czytana - dla rodziny, dla zwykłego człowieka, dla Polski.

Polska. Nie jest państwem elit, jest państwem wolności i solidarności, jest państwem dla wszystkich. Chcemy rozwijać potencjał naszego kraju, dlatego prowadzimy wielkie inwestycje.

Przyszłość. Dzisiaj chcemy budować prawdziwą wolność, aby każdy mógł wybrać, gdzie chce żyć i pracować. Chcę oddać przyszłym pokoleniom Polskę wolną i spokojną, z którą trzeba się liczyć. Chcę spokojnego budowania pomyślności Rzeczypospolitej. Zawsze będę bronił polskiej rodziny i nie pozwolę odebrać jej tego, co dzisiaj otrzymuje i co jej się należy.

Duda stanął dzisiaj w obronie posła Jacka Żalka, który stwierdził wczoraj w TVN24, że LGBT" to nie ludzie, tylko ideologia".Po tych słowach polityk zjednoczonej prawicy został wyrzucony z anteny programu "Fakty po faktach" przez dziennikarkę Katarzynę Kolendę-Zaleską.

- Skąd w Dudzie tyle agresji i nienawiści? Byli uchodźcy, sędziowie, a teraz Lesbijki i Geje - tak, ludzie kryją się za literami ze skrótu LGTB. Każdy człowiek może być obiektem ataku, gdy Prezes dojdzie do wniosku, że mu się to politycznie opłaca - komentuje posłanka Katarzyna Lubnauer

            Popierasz Dudę - kciuk w górę!

+ 11
- 2024

Polub Polityczek.pl