aaaaaaaaaaaaaaaaaakseokdeokdeodddddddd.jpg

Satyryk Jan Pietrzak gościł na antenie Telewizji Republika. Artysta wypowiedział się m.in. o środowisku LGBT oraz ministrze zdrowia Łukaszu Szumowskim.

LGBT. Nowa jakość lewicy o, tyle że oni zaczynają walkę z naszą tożsamością, naszą historią. Świadomie, celowo podsycani przez zachodnie jakieś ośrodki, ponieważ wiedzą, że najłatwiej rozpocząć tę kolejną rewolucję marksistowską od młodzieży i od seksu, bo to bardzo ciekawy temat w młodości; można młodzież skręcić, żeby nie zajmowała się poważnymi sprawami społecznymi, politycznymi, tylko zajmowała się właśnie wypreparowanym dewiacyjnym erotyzmem i robiła z tego jakiś problem i z tego problemu ma powstać nowa jakość kulturowa, to wszystko jest fragmentem wojny kulturowej. Z takim narodem jak polskim, który ma swoją tradycję, swoją tożsamość, swoja wielką piękną kulturę - i są siły, które chcą to zniszczyć. LGBT jest pierwszym krokiem, żeby dokonać tego zniszczenia.

Minister zdrowia. Atakowanie człowieka tak godnego, tak ważnego, tak mądrego, który zrobił tyle dobrego dla Polaków w ostatnich miesiącach straszliwej epidemii - takie atakowanie jest czymś wstrętnym. To widać, że to nie tylko złośliwości miejscowych gnomów, ale to jest atak zaplanowany w jakichś obcych wywiadach czy w strukturach antypolskich, które chcą Polskę zniszczyć i tę wojną hybrydową prowadzą właśnie w ten sposób, to jest jeden z ich sposobów; atakowanie autorytetów, postaci ważnych, postaci czyniących dobro.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdleplpdlpddddd.png

W ostatnich dniach politycy obozu rządzącego z prezydentem Andrzejem Dudą na czele skupiają się na atakowaniu mniejszości seksualnych. Duda podpisał tzw. "Kartę Rodziny" zakazującą propagowania LGBT w placówkach publicznych. Kandydat PiS w wyborach 28 czerwca mówił o "obcej ideologii" LGBT.

- To jest obca ideologia. To jest zjawisko, które owszem pojawia się w innych państwach, ale wzbudza ono ogromne wątpliwości w różnych aspektach. I nie ma dzisiaj proszę państwa zgody na to, aby w jakiejkolwiek formule to mogło być wprowadzone w naszym kraju, jako zjawisko legalnie funkcjonujące - wypowiadał się Duda.

- To nie ludzie, to ideologia - powiedział o LGBT wiceminister w rządzie PiS Jacek Żalek.

***

- Brudziński "Polska bez LGBT jest najpiękniejsza". Żalek: "LGBT to nie ludzie", Gazeta Polska: "Strefa wolna od LGBT". Teraz płaczą, że chodzi im o "ideologię LGBT" ale dobrze wiedzą, jak to się czyta. W 68. komuniści też nie chcieli Polski bez Żydów. Broń Boże. Chodziło o Polskę bez syjonistów - mówi red. Wojciech Czuchnowski, "Gazeta Wyborcza".

- LGBT to lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści. To przecież nasi bliźni, nasze dzieci, nasze wnuki. To żywi ludzie, a nie ideologia. Kto uważa się za chrześcijanina, nie może mówić, że kocha Boga i jednocześnie odmawia człowieczeństwa lesbijkom, gejom - komentuje ataki na środowisko LGBT prof. Marian Sobierajski z Politechniki Wrocławskiej.

         Popierasz Pietrzak - kciuk w górę!


+ 17
- 907

Polub Polityczek.pl