aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskdoekdoedkodddddd.png

Kandydat w najbliższych wyborach na urząd prezydenta Polski Marek Jakubiak odniósł się do dzisiejszych wydarzeń w programie "Fakty po faktach".

Poseł zjednoczonej prawicy Jacek Żalek wypowiedział się w stacji TVN24 na temat środowiska LGBT. Polityk stwierdził, że "lgbt to nie są ludzie".

- To nie są ludzie, to jest ideologia - mówił Żalek.

Po tych słowach dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska zdecydowała się przerwać rozmowę z politykiem.

"Proszę pana, pan mnie obraża od początku tego programu, tak, że ja panu bardzo dziękuję" - zakończyła rozmowę Kolenda.

- Poseł Żalek z szyderczym uśmiechem stwierdził, że geje i lesbijki to nie są ludzie. Obóz prawicy ze szczucia na ludzi zrobił element kampanii. Chorzy z nienawiści odbieracie ludziom człowieczeństwo. Ile jeszcze osób skrzywdzicie, zanim zrozumiecie, że wasza nienawiść zabija?! - skierowała się do polityków rządzących posłanka Marcelina Zawisza.

- LGBT to ludzie. Nasi sąsiedzi, czasem rodzina, lekarze, którzy nam pomagają, aktorki i nauczyciele, pani w sklepie, znajomy z siłowni. Należy im się taki sam szacunek jak wszystkim innym Polakom. Na szacunek nie zasługują tylko idioci pogardzający ludźmi jak Żalek - komentuje posłanka Katarzyna Lubnauer.

Do wypowiedzi wiceministra w rządzie PiS odniosła się także psycholog Dorota "Superniania" Zawadzka.

- Niewiarygodne słowa! Żalek niedouczony! Nawet LGBT wypowiedzieć prawidłowo nie umie! Straszne! Brawo Katarzyna Kolenda-Zaleska - napisała Zawadzka na Twitterze.

Słowa te nie spodobały się byłemu posłowi Kukiz'15 a obecnie kandydatowi w wyborach prezydenkich (28 czerwca) Markowi Jakubiakowi.

"Nienawiść mózg przytkała pani Kolędzie" - pisze Jakubiak o dziennikarce TVN.

(Być może Jakubiak świadomie z błędem odmienił nazwisko Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Poprawna odmiana powinna brzmieć "Kolendzie").

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasldepdlpdddddd.png

- LGBT to nie ideologia, tylko ludzie płacący PiSowi podatki, homofobie, który chciał nałożyć bykowe na osoby LGBT. Czego się spodziewać po Ciechanie z PZPR. Piwo zamiast mózgu - odpowiedział Jakubiakowi jeden z internautów. 

       Popierasz Jakubiaka - kciuk w górę!


+ 57
- 3812

Polub Polityczek.pl