aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalsepldepdlepdlpdddddd.jpg

Poseł obozu zjednoczonej prawicy Jacek Żalek gościł dzisiaj w programie "Fakty po faktach" TVN24.

Od kilku dni głównym tematem w mediach jest środowisko mniejszości seksualnych. Prezydent Andrzej Duda zaatakował je, podpisując tzw. Kartę Rodziny, która zakazuje propogowania "ideologii LGBT" w placówkach publicznych. Duda argumentował, że jest to "obca ideologia".

To jest obca ideologia, nie ma zgody na to, by mogło być to wprowadzane do naszego kraju – deklarował PAD.

Polityk obozu rządzącego Jacek Żalek dołączył dzisiaj do ataków - zapoczątkowanych przez Dudę - wymierzonych w stronę środowiska LGBT. Na antenie TVN24 deklarował, że "to nie są ludzie".

- To nie są ludzie… - powiedział Żalek

– Słucham? Jak to nie są ludzie, co pan mówi? - odpowidziała Kolenda-Zaleska.

– To nie są ludzie, to jest ideologia. To jest ideologia.

– Nie proszę pana, to są ludzie. Wie pan co? Są jakieś granice, także w tym programie. Także ja panu bardzo podziękuję za naszą dzisiejszą, ponieważ jeśli pan mówi, że LGBT to nie są ludzie, to naprawdę nie powinien pan…

– Pani redaktor, pani sugeruje, że jak nie było LGBT, to nie było homoseksualistów? Czy może się pani ocknąć? Ja rozumiem, że jest gorąco, ale bym bardzo prosił.

– Proszę pana, pan mnie obraża od początku tego programu, tak, że ja panu bardzo dziękuję - zakończyła rozmowę dziennikarka.

***
- Przy skandalicznym zachowaniu w czasie wywiadu w TVN24 Jacka Żalka należy zwrócić uwagę, że jest on wiceministrem rozwoju. Co premier na to? Rekordowy tabun wiceministrów w rządzie PiS głównie zajmuje się występami w mediach. Prawie nigdy na tematy, którymi się zajmują. To chore - komentuje poseł Tomasz Siemoniak.

- Są pewne granice, których w debacie publicznej nie powinno się przekraczać. Poseł Żalek przekroczył je dzisiaj kilkukrotnie - ocenia dziennikarz Mateusz Baszczyński, onet.pl.

- Pośle Żalek, czy to się panu podoba, czy nie, na pana pensje składają się także ludzie lgbt. Płacz nie płacz - to są pana pracodawcy. I pan temu pracodawcy napluł właśnie w twarz - zwraca się do polityka dziennikarz Tomasz Golonko, gazeta.pl

           Popierasz Żalka - kciuk w górę!

+ 31
- 1666

Polub Polityczek.pl