49998470107_18d94de06d_c.jpg

Prezydent Andrzej Duda w ramach trwającej kampanii prezydenckiej pojawił się dzisiaj m.in. w Złotoryi.

Rodzina. Rodzina to tata i mama. Dzieciom grozi seksualizacja. Rodzina stanowi podstawową tkankę w naszym społeczeństwie. Wymaga ona szczególnego wsparcia i ochrony ze strony państwa. Nie pozwolę ruszyć programów, które mają służyć polskiej rodzinie. Rodzice mają prawo, by wychowywać dzieci według swoich przekonań, nie może im to być narzucane. Walczę o nowocześnie rozwijającą się Polskę, ale mającą własną tradycję, której broni.

Polityka.  Do tego, aby polskie państwo dobrze się rozwijało potrzebna jest konstruktywna polityka, praca, a nie kłótnie.

Marzenia. Chcę realizować program wielkich inwestycji, które są dla ludzi. Służyć to ma temu, aby w naszym kraju rosły wynagrodzenia - abyśmy osiągnęli zachodnioeuropejski poziom życia. Chcę, aby młodzi ludzie znajdowali pracę, o jakiej marzą tutaj, w Polsce. Chcę Polski ambitnych młodych ludzi, uśmiechniętych seniorów. Chcę, aby polskie państwo było w każdym regionie tak samo rozwinięte.

Lotnisko w Baranowie. Centralny Port Komunikacyjny to wielka szansa dla nas to inwestycje międzynarodowych firm.

49998470442_f3e87d338f_c.jpg

Na słowa Dydy odpowiadają internauci:

"W ramach łączenia rodzin niech pan jedzie do córki do UK... może Na zmywaku jakiś etat będzie".

"Duda pogubił się już zupełnie. Od pewnego czasu wszystko, co mówi można wyśmiać i wykorzystać przeciwko niemu. Tak trzymaj niezguło...!".

"Mówi do dziadków o prokreacji. Młodych tam prawie nie widać".

        Zagłosujesz na Dudę - kciuk w górę!

+ 6
- 886

Polub Polityczek.pl