aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaspldpdddddddddd.png

"Wiadomości" TVP postanowiły dołączyć do prezydenta Andrzeja Dudy i zaatakować środowisko LGBT.

Andrzej Duda ogłosił wczoraj, że podpisze "Kartę Rodziny" - wymierzoną w wolność osób LGBT. Kandydat PiS w wyborach prezydenckich zapowiedział zakaz propagowania, jak to samo określił "ideologii LGBT" w placówkach publicznych. Stwierdził, że to jest obca ideologia.

-  To jest obca ideologia. To jest zjawisko, które owszem pojawia się w innych państwach, ale wzbudza ono ogromne wątpliwości w różnych aspektach. I nie ma dzisiaj proszę państwa zgody na to, aby w jakiejkolwiek formule to mogło być wprowadzone w naszym kraju, jako zjawisko legalnie funkcjonujące - deklarował PAD.

- Panie Duda, jeszcze przez jakiś czas jest pan prezydentem "wszystkich Polaków". Warto, żeby pan wreszcie zrozumiał i zapamiętał: Ideologia LGBT nie istnieje. Istnieją za to: ubóstwo, przemoc w rodzinie i rosnące bezrobocie. I tym powinien zajmować się prezydent i premier - zwrócił się do obecnego jeszcze prezydenta europoseł Robert Biedroń.

Środowisko LGBT, osoby oburzone wypowiedziami PAD, udały się dzisiaj przed Pałac Prezydencki, aby zademonstrować Dudzie swoją obecność i brak zgody na dyskryminację mniejszości seksualnych.

Takie zachowanie nie spodobało się "Wiadomościom" TVP, które oburzały się dzisiaj na antenie; tańcami i śpiewami przed Pałacem Prezydenckim - podkreślając że dzisiaj jest święto Bożego Ciała.

EaP6F4wXYAIItPP.jpg
               Szanujesz TVP - kciuk w górę!

+ 10
- 1507

Polub Polityczek.pl