49988580927_ffcd32f11a_c.jpg

Internauci zalali prezydenta Andrzeja Dudę komentarzami po jego słowach na temat rodziny, osób LGBT.

Duda w środę zorganizował konferencję, na której wymądrzał się na temat rodziny. Kandydat PiS w nadchodzących wyborach prezydenckich atakował środowisko mniejszości seksualnych.

- Rodzina jest szczególną wartością, która wymaga szczególnej pieczy ze strony państwa. Rodzina stanowi dla mnie podstawową wartość naszego państwa. Wymaga szczególnej ochrony i wsparcia - mówił Duda.

Prezydent popisał "Kartę Rodziny" zakazującą propagowania "ideologii LGBT" w placówkach publicznych.

- To jest obca ideologia, nie ma zgody na to, by mogło być to wprowadzane do naszego kraju – deklarował PAD.

***

- Polskiej rodzinie zagrażają setki niebezpieczeństw. Atrofia więzi międzypokoleniowych, pogoń za pieniądzem, uzależnienia. Czynienie jej głównego wroga z wydumanej "ideologii LGBT" jest i jałowe intelektualnie, ale też groźne - bo buduje rzeczywistą wrogość wobec innych. Ideologia stara się tworzyć spójny system objaśniający wszystko - od powstania świata aż po płacenie podatków. Nie ma ideologii myśliwych, niepełnosprawnych, studentów czy piekarzy - choć wszystkie te grupy podobnie jak osoby LGBT mogą i formułują swoje postulaty - krytykuje Dudę dziennikarz Konrad Piasecki, TVN24.

- PAD, który zaczynał kadencję od zaczepiania małolat na Twitterze, chce bronić dzieci przed wymyśloną "ideologią LGBT". Powiedzieć, że to żałosne, to nic nie powiedzieć. Politycznie próba odgrzania emocji, które dały PiS wygraną w eurowyborach. Jednak dziś emocje społeczne są gdzie indziej - wypowiada się dziennikarka Renata Grochal.

Na aktywność Dudy zareagowali bardzo licznie internauci na Instagramie. Pod zdjęciami kandydata PiS umieścili wiele mocnych słów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱 #Prezydent @andrzejduda #Wieluń

Post udostępniony przez Andrzej Duda (@andrzej.duda)

"Nie chcę takiego nietolerancyjnego, zacofanego prezydenta. Wstyd. XXI wiek i takie zacofanie".

"Macha na pożegnanie z prezydenturą".

"Zdrajca Polaków, tym się stałeś, a może zawsze nim byłeś? W końcu nadejdą czasy, w których ludzie nie będą oślepieni rozdawnictwem, obłudą i homofobią. Oby wasz upadek był bolesny i karma za wszystkie kłamstwa i przekręty wróciła".

"Jaka prezydentura, taki żyrandol".

"Jak można być takim homofobem???".

"W ogóle jak pan śmie tytułować się "Prezydentem wszystkich Polaków"?! Jest pan Prezydentem większości Polaków, czyli katolików najlepiej z dużą ilością dzieci. A ja chyba skończę w piecu krematoryjnym jako Ideologia LGBT".

          Zagłosujesz na Dudę - kciuk w górę!


+ 13
- 1362

Polub Polityczek.pl