aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdodkoddddddddd.png

Wiceminister Aktywów Państwowych w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Janusz Kowalski atakuje prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Rządzący mają problem z kandydatem Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach prezydenckich - jego notowania z każdym następnym sondażem rosną, a PiS nadal nie ma pomysłu jak Trzaskowskiego obrzydzić opinii publicznej.

Starają się media publiczne, starają się szeregowi posłowie zjednoczonej prawicy, jednak idzie bardzo ciężko.

Obóz rządzący wpadł na pomysł, aby powiązać Trzaskowskiego z muzułmańskimi uchodźcami i wrócić do starej śpiewki z 2015 r. że opozycja jest za przyjmowaniem imigrantów.

Minister Mariusz Kamiński w tym celu zorganizował w mienionym tygodniu specjalną konferencję, na której zapewniał, że PiS nie zgodzi się na obowiązkową relokację uchodźców.

- Chcę zapewnić wszystkich Polaków, że rząd polski jednoznacznie i zdecydowanie przeciwstawia się jakimkolwiek relokacjom nielegalnych imigrantów na terenie naszego kraju. Jest to stanowisko jasne, jednoznaczne i niepodlegające negocjacjom - mówił Kamiński.

Teraz do narracji Kamińskiego dołączył się wiceminister Janusz Kowalski. Zdaniem polityka obozu rządzącego Polacy drżą, aby imigranci nie pojawili się na ich osiedlach.

"Miliony Polaków drżą o to, by nigdy żaden polityk wbrew woli Narodu nie relokował na nasze osiedla, do naszych dzielnic, miast czy wsi muzułmańskich imigrantów" - pisze Kowalski na Twitterze. 

Kowalskiemu odpowiedzieli internauci:

"Jest coś gorszego od rasisty homofoba? Tak. Głupi rasista homofob".

"Ja drżę, żeby nikt nie relokował na moje osiedle takich PiS-owskich buraków, jak Kowalski".

"Przestań przykrywać swój rasizm głosami Polaków. Bardziej niż muzułmańskich imigrantów, obawiam się pisowskiej dziczy i swołoczy, oraz polskich katolibów. I takich kreatur jak ty".

"My raczej drżymy, żebyście całej Polski, całego naszego dorobku na żony nie przepisali".

"Wolę mieszkać koło muzułmańskiego uchodźcy uciekającego przed wojną niż koło złodzieja z PiS".

        Popierasz Kowalskiego - kciuk w górę!


+ 17
- 1194

Polub Polityczek.pl