aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslpelpdldddddddd.jpeg

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Rzymkowski wypowiedział się o polityce prowadzonej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta Polski pojawił się w Pabianicach. Skrót wypowiedzi.

Pabianice. Spotykamy się w Pabianicach nie bez przypadku. Gdyby nie ciężka praca mieszkańców takich miast jak Pabianice - nie byłoby sukcesu ostatnich 30 lat. To Wasza zasługa. Dziękujemy!

PiS. Kilka lat temu było popularne hasło: Polska w ruinie. Myślę, że tym hasłem próbowano nam zabrać dumę z tego, co udało nam się osiągnąć.

Samorząd. Dzisiaj, gdy mówimy o Nowej Solidarności - musimy mówić o równych szansach. Propozycje, które składamy muszą być dla wszystkich. Dziś mamy takie same aspiracje i obawy. Czas, abyśmy mieli takie same szanse. Zwłaszcza dziś, kiedy każde miejsce pracy jest tak ważne - musimy mieć równe szanse i dlatego chcemy budować i oferować darmowe żłobki i przedszkola w całej Polsce - tak, jak w Warszawie.

Dzisiaj potrzebny jest nowy start. Musimy postawić na wspólnotę i samorząd, który wie najlepiej, jak wydawać pieniądze blisko obywatela. Samorządowcy wiedzą, że inwestycje muszą być blisko ludzi.

Przyszłość. Dziś rząd planuje gigantomanię. Największe lotnisko na świecie? Kto tego potrzebuje? Niech rząd je buduje, ale może nie teraz? Dziś skupmy się na tych inwestycjach, które są najważniejsze - inwestycjach za rogiem. Polsce potrzeba inwestycji za rogiem. Mamy konkretny pomysł, jak to zrobić. W każdym mieście powiatowym, ale również w innych miastach chcemy budować „Lokalne Centra Rozwoju”. Niech społeczności lokalne zdecydują, co w nich powinno się znaleźć. Polska potrzebuje projektów, które są na wyciągnięcie ręki - projektów, które nie będą planowane przez rząd gdzieś daleko, ale takich, które są planowane lokalnie.

Musimy w Polsce mieć czyste powietrze, ale do tego potrzebne są inwestycje. Musimy dbać o zdrowie, dlatego każda rodzina, która podejmie wysiłek i będzie chciała zainwestować w walkę o czyste powietrze - może liczyć na dotację 10 tys. złotych.

Duda. Dlaczego Andrzej Duda nie zrealizował wszystkich swoich obietnic mimo tego, że ,,blisko współpracuje z rządem"? Odpowiedź jest prosta. Rząd nie traktuje poważnie prezydenta Andrzeja Dudy. Polsce potrzebny jest silny prezydent.

Do zapowiedzi darmowych żłobków i przedszkoli odniósł się w rozmowie z portalem TVP INFO poseł PiS Tomasz Rzymkowski:

- Rafał Trzaskowski był tak wiarygodny jak pomnik ku czci Komunistycznej Partii Polski, na którego tle zrobił sobie w Pabianicach konferencję prasową. Można powiedzieć, że troszeczkę zliftingowane ideały KPP realizuje w Warszawie. Miejsc w przedszkolach i żłobkach nie przybywa, ceny są nadal wysokie, ale za to mamy naukę masturbacji 3-latków.

- Pali się grunt pod nogami PiS. Polacy mają dość aferzystów z PiS i propagandy w TVP - reaguje na słowa Rzymkowskiego Grzegorz Drobiszewski, Młodzi Demokraci.

Internauci do posła PiS:

"Masturbacja dzieci to była w filmie Sekielskich i nikt tym dzieciom nie powiedział, że ksiądz NIE MOŻE ich dotykać. To przez takich ludzi te zajęcia są potrzebne, a dodatkowo to rodzic decyduje, czy dziecko ma uczestniczyć w lekcjach".

"Nawet te wasze prawaki tego nie kupują. Nawet dla nich to już jest obciach".

"Straszne. Nie tylko dla 3-latków, ale i dla 70 latków z Żoliborza masturbacja będzie obowiązkowa".

"Właśnie za takie idiotyzmy, nawet wyborcy pisu mają was dość".

      Popierasz Rzymkowskiego - kciuk w górę!


+ 12
- 1286

Polub Polityczek.pl