aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasepdkfffffffff.jpg

Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus zareagowała na dzisiejsze słowa prezydenta Andrzeja Dudy.

PAD postanowił w ramach kampanii prezydenckiej mówić dzisiaj o rodzinie. Przy okazji zaatakował kolejny raz środowisko mniejszości seksualnych.

- Rodzina wymaga szczególnej ochrony i szczególnego wsparcia ze strony państwa, a rodzice są tymi członkami społeczności, które poprzez wychowanie dzieci przyczyniają się do rozwoju Rzeczypospolitej - deklarował PAD. 

Duda chce chronić dzieci przed "ideologią LGBT", straszył m.in. adopcją dzieci przez pary homoseksualne.

- Takie rozwiązanie nie może być wprowadzone. To jest obca ideologia. To jest zjawisko, które owszem pojawia się w innych państwach, ale wzbudza ono ogromne wątpliwości w różnych aspektach. I nie ma dzisiaj proszę państwa zgody na to, aby w jakiejkolwiek formule to mogło być wprowadzone w naszym kraju, jako zjawisko legalnie funkcjonujące - wypowiadał się kandydat PiS w wyborach 28 czerwca i zapowiadał "zakaz propagowania ideologii LGBT w instytucjach publicznych".

***

- Ależ to prymitywne. Sondaże lecą to się uderza albo w uchodźców, albo w osoby homoseksualne. Jak się chce być prezydentem „wszystkich Polaków”, to się nie robi takiej nagonki. I to tylko dlatego, że osoby ze środowiska LGBT ośmieliły się żyć i marzyć o równych prawach - krytykuje zachowanie Dudy dziennikarka Marta Kiermasz.

Do słów prezydenta postanowiła odnieść się także za pośrednictwem mediów społecznościowych posłanka lewicy - Joanna Sheuring-Wielgus. Polityczka kieruje do Dudy mocne słowa.

           Popierasz Wielgus - kciuk w górę!

+ 5980
- 97

Polub Polityczek.pl