aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepdlepdepddddddddd.png

Dziennikarz Rafał Miżejewski (Polsat News) postanowił dopytać prezydenta Andrzeja Dudę ws. słów, które kandydat PiS w nachodzących wyborach wypowiedział w Bytowie.

Andrzej Duda pojawił się wczoraj w ramach trwającej kampanii wyborczej w Bytowie. PAD został zaczepiony na ulicy przez mężczyznę okrzykiem "marionetka". W czasie wymiany zdań poruszony został temat Sądu Najwyższego i zmian, jakie PiS wspólnie z Dudą postanowili w nim wprowadzić.

- Wtedy, kiedy się najbardziej spodziewaliśmy weta, żeby nie był upolityczniony Sąd Najwyższy, to wtedy pan się nie zachował - mówił mężczyzna do Dudy.

- Upolityczniony? Proszę pana, o czym pan mówi, o tych komuchach, którzy tam zasiadali, PZPR-owcach, co skazywali ludzi w stanie wojennym?! Niech pan nie żartuje - odpowiedział prezydent.

- PAD mówi, że w SN były "komuchy". Pewnie miał na myśli np. sędziego Zabłockiego, który jako adwokat walczył o rehabilitację rotmistrza Pileckiego... I jeszcze mówi to prezydent, który odebrał przysięgę od prawdziwego komucha, czyli Piotrowicza - komentuje Kamil Dziubka, onet.pl.

Dzisiaj dziennikarz Rafał Miżejewski postanowił dopytać Andrzeja Dudę o nazwiska tych "komuchów". Prezydent potrafił jedynie ogólnie odpowiedzieć na pytanie.

Reakcje internautów:

"Kryże i Piotrowicz?".

"Dobrze Panu idzie panie Duda. Jeszcze parę takich numerów i cytując klasyka z "dychy" Pan nie wyjdziesz i pierwszej turze".

"Kryże, który skazał bohatera ostatnio wspominanego. Piotrowicz, który został sędzią Trybunału Konstytucyjnego. O ironio".

"To jest Doktor Prawa po Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak do tego doszło? Ukrywał się przez 5 lat studiów i doktorat? Płakał jak studiował? Nikt niczego nie zauważył? Jak się obronił?".

"Mam wrażenie, że im częściej te brednie powtarza, tym bardziej jest do nich przekonany. Swoiste perpetum mobile samooczadzenia".

            Popierasz Dudę - kciuk w górę!


+ 16
- 3955

Polub Polityczek.pl