aaaaaaaaaaaaaaaslepflpflpplfpff.jpg

Poseł i prezes "Porozumienia" Jarosław Gowin gościł dzisiaj w programie "Rozmowa Piaseckiego" (TVN24).

Wybory prezydenckie. Politycy Zjednoczonej Prawicy powinni poświęcać każdy dzień na kampanię Andrzeja Dudy. Uratowałem to, co powinno być najwyższą wartością dla każdego demokratycznego polityka, czyli uczciwe, zgodne z konstytucją wybory. Wszyscy konkurenci biegli w biegu na 400 metrów. Kiedy dobiegali do mety okazało się, że sędziowie, czyli okoliczności, zmienili bieg na 800 metrów, a równocześnie na bieżnię wbiegł nowy zawodnik Rafał Trzaskowski. Nie wyobrażam sobie tego, żeby ktokolwiek podważał wynik wyborów, chyba żeby istniały jakieś szczególne okoliczności.

Minister zdrowia. Za uczciwość Łukasza Szumowskiego dałbym sobie odciąć rękę.

Głośny utwór syna. Syn jest wolnym człowiekiem, ma prawo do swoich poglądów, ma prawo mnie krytykować i ze mną się nie zgadzać. Mam swoje zdanie na temat jego talentów wokalnych.

***

- Dawanie przez Szumowskiego zarobić jego znajomym z kilkakrotnym zyskiem, bratu 300 mln na leki, które nie zostaną wyprodukowane w Polsce, kupowanie respiratorów-widmo i felernego sprzętu bez certyfikatów to uczciwość tylko w mafii PiS-Porozumienie-Ziobro panie Gowin - odpowiada byłemu ministrowi dziennikarka Aneta Mościcka.

Gowinowi odpowiedzieli także internauci:

"Pana zapewnienia co do uczciwości Ł. Szumowskiego nie mają dla mnie żadnej wartości".

"Jasne i byłbyś bezrękim bezkręgowcem (śmiech)".

"Łeb proponuję, to i my odetchniemy wreszcie".

"Dobrze, że u was można rzucać słowa na wiatr, bo gdyby tak było faktycznie, to by pan takich bzdur nie opowiadał. Dawno ręki, by nie było".

"Gowin bez ręki, Emilewicz bez słuchu, Duda bez kręgosłupa. Obóz rządzący najwidoczniej bardzo mocno stawia na osoby niepełnosprawne i się z nimi utożsamia".

          Szanujesz Gowina - kciuk w górę!

+ 5
- 664

Polub Polityczek.pl