aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalrpflpfkrorofffffff.jpg

Redaktor naczelny tygodnika "Nie" Jerzy Urban nawiązał w swoim najnowszym filmiku satyrycznym do kontrowersji wokół ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Kika dni temu w Sejmie odbyła się debata ws. odwołania szefa resortu zdrowia - chcieli tego politycy opozycji. Nic z tego jednak nie wyszło, zjednoczona prawica obroniła swojego ministra.

- Jestem przekonany, że pan minister Szumowski będzie przez historię oceniony jako jeden z najlepszych ministrów zdrowia w Europie w tym czasie. Jestem też przekonany, że historia we właściwy sposób oceni te kalumnie rzucane na ministra - mówił w Sejmie szef rządu PiS.

Następnie Morawiecki gościł na antenie radia RMF FM, gdzie odnosił się bezpośrednio do doniesień medialnych na temat Szumowskiego.

- Mam pełen zaufanie do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i to, że mamy na niego takie mocne ataki wynika z tego, że była po stornie opozycji niezdrowa nadzieja, że u nas sytuacja epidemiczna będzie zła. Jednak okazało się, że Polska radzi sobie bardzo dobrze z pandemią. Wszelkie niejasności dot. Szumowskiego zostały już dawno wyjaśnione. Opozycja jest głucha na jakiekolwiek argumenty.

Ws. obrony ministra przez polityków PiS wypowiada się dziennikarz Radosław Gruca.

- Minister Szumowski zgrywa męczennika. Nic bardziej mylnego. To wyrachowany gracz. Gracz, który gra na siebie i familię. Udający biedaka z zegarkiem za ponad 10 tys. na ręku, milionami w udziałach żony, kłamstwami ws. działalności biznesowej i niestety pazernością w sercu.

Urban

Niejasności dot. Szumowskiego skomentował Jerzy Urban. Naczelny tygodnia "NIE" przekonuje, że dokonał operacji worów pod oczami ministra Szumowskiego i prezentuje, co w nich znalazł...

           Popierasz Urbana - kciuk w górę!


+ 1172
- 12

Polub Polityczek.pl