dwnld251501663.jpg

Prezydent Andrzej Duda w ramach trwającej kampanii prezydenckiej pojawił się dzisiaj w Wilczkowicach Górnych (woj. mazowieckiego).

Trzeba chwalić się wszystkim, nawet tym, czego jeszcze nie ma - w myśl tej zasady funkcjonuje prezydent Andrzej Duda, który postanowił dzisiaj mówić o budowie mostu.

- Jesteśmy tu, by zainaugurować wielką i oczekiwaną inwestycję - budowę mostu, który połączy dwa brzegi Wisły ułatwiając życie mieszkańcom. Ta inwestycja ma dwa oblicza - symboliczne, bo 81 lat temu otwarto tu most maciejowicki, który po wojnie został zniszczony, a służył celom wojskowym. Dzisiaj przysłuży celom finansowym dla regionu - wypowiadał się Duda.

PAD mówił o korzyściach, jakie jego zdaniem pojawią się po wybudowaniu mostu.

- Myślimy o rozwoju gospodarczym, a także społecznym. Nowy most umożliwi przewóz towarów, a także ułatwi kontakty międzyludzkie. Wielkie programy służą regionom i mieszkańcom, powstawaniu nowych miejsc pracy. Budowy mostów i obwodnic składają się na wielki plan inwestycyjny dla Rzeczypospolitej - dodawał kandydat PiS w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Na kolejną obietnicę Dudy odpowiedzieli internauci:

"Będzie jak z wodociągiem w Koniecpolu obiecanym w 2015?".

"Ten to dopiero ma wyuczony talent do kłamstw na zawołanie! Wszystko obieca, byleby wygrać".

"Duda chwali się nieistniejącym mostem. Bardzo wymowne".

"Przeprawa przez niego już dziś ekscytuje posiadaczy polskich elektrycznych automobili. Pod nim będzie przepływała stalowa stępka na eko-tratwie - napędzana siłą mięśni, technologia przetestowana już przez Prezydenta w Jasionce na Podkarpaciu, gdzie „ukręcił” na rowerze koktajl".

EZ50mokX0AIFUmS.jpg

           Popierasz Dudę - kciuk w górę!

+ 15
- 1715

Polub Polityczek.pl