EZ5H-PjWkAECdUT.jpg

Do sieci trafił kadr z posiedzenia Sejmu. Widzimy na nim zachowanie wicepremier Jadwigi Emilewicz w czasie wystąpienia na mównicy sejmowej posłanki Barbary Nowackiej.

Sejm dyskutował nad odwołaniem ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Politycy obozu rządzącego nie zamierzali słuchać polityków opozycji. Najlepszy wyraz braku zainteresowania dała minister przedsiębiorczości i wicepremier Jadwiga Emilewicz.

Zdjęcie zostało uchwycone tego samego dnia, gdy prezes PiS Jarosław Kaczyński krzyczał do polityków opozycji.

- Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział w tym Sejmie!

Emilewicz która stała wówczas tuż obok prezesa PiS, następnego dnia, gdy dziennikarz TVN24 zapytał ją o komentarz do tych słów, powiedziała:

- Ja nie słyszałam słów Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ kilku ministrów zaczęło głośnej mówić. (...) Wczoraj pan prezes Kaczyński nie zrobił niczego niestosownego.

Teraz internauci zainteresowali się nie tylko tymi absurdalnymi słowami, ale także zdjęciem Emilewicz z posiedzenia Sejmu, gdy głos zabierała Barbara Nowacka.

Internauci o zdjęciu:

"I Kaczyński mówi o chamskim zachowaniu opozycji, swoich chamów i bezczeli nie dostrzega".

"Emilewicz, to symbol bezczelności, buty i chamstwa, demonstruje lekceważenie wszystkiego i wszystkich. Osobiście odbieram jej zachowanie do siebie, jako obywatela PL".

"PiS-owska „kultura”. Jaki pan taki kram".

"Jaka wyluzowana i ważna!".

          Bronisz Emilewicz - kciuk w górę!


+ 36
- 3554

Polub Polityczek.pl