aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdlepdlepdlplpdddddddd.jpg

Muzyk Krzysztof Skiba wypowiedział się o prezydencie Andrzeju Dudzie w kontekście wizyta głowy państwa w Stalowej Woli.

Kandydat PiS w wyborach prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca, pojawił się dzisiaj w Stalowej Woli. Polityk kolejny raz mówił o sukcesach, jakie - jego zdaniem - państwo odnosiło przez ostatnie 5 lat i ostrzegał, że odrzucenie jego drugiej kadencji w roli głowy państwa oznacza cofnięcie się kraju o 5 lat.

- Kandyduję, by nikt nas nie cofnął o 5 lat, by nie przyszedł ktoś, kto będzie generował awantury, a zamiast budować, będzie się bił. Trzeba prowadzić polskie sprawy. Chcę być dalej prezydentem polskich spraw - mówił PAD.

Andrzej Duda kilka dni temu w Sulejówku ogłosił program rządowy, dzięki któremu będzie można otrzymać do 5 tys. zł za wybudowanie oczka wodnego obok domu. Dzisiaj PAD zapowiedział tzw. bon turystyczny.

- Chciałbym, żeby branża turystyczna została wsparta poprzez polską rodzinę. Rodziny dostaną bon turystyczny w wysokości 500 zł na dziecko na zasadach 500+ na wakacje w kraju - deklarował Duda w Stalowej Woli.

***

- Zaraz zaraz, zapowiadany bon turystyczny 1000 plus dla każdego w ustach PAD zamienia się w 500 na dziecko? Dobrze zrozumiałem, czy ktoś kogoś w konia robi? - reaguje na zapowiedź Dudy dziennikarz Paweł Wroński, "Gazeta Wyborcza".

- O, bon turystyczny jednak wraca. Tak czułem, że skasowali go tylko po to, by prezydent mógł go na nowo „wywalczyć” - komentuje dziennikarz Maciej Bąk, Radio Zet.

Do obietnic Dudy odniósł się także muzyk Krzysztof Skiba, którego zdaniem kandydat PiS nie istnieje bez rozdawania pieniędzy.

- Żeby wygrał Duda, ponownie trzeba rozdać miliardy, bo bez kasy ten kandydat nie ujedzie. Forsa się znajdzie, bo zabiorą przedsiębiorcom. Jak komuś firma pada z powodu pandemii to, po jaki gwint mu pomagać? Zbliżają się wakacje, więc wymyślono bon turystyczny. Zapewne będą dopłaty dla Janusza na piwo i frytki, a dla Grażyny na tipsy, co by sobie lala ładnie rączki na plażowy koncert Zenka zrobiła. I już można głosować, a potem jechać na wakacje, bo robota, to jest dla frajerów, co się nie potrafią urządzić - pisze Skiba na Facebooku.

             Popierasz Skibę - kciuk w górę!


+ 1106
- 15

Polub Polityczek.pl