aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkedeidjddddddddd.jpg

Redaktor naczelny "Halo Radia" Kuba Wątły ocenił głośne zachowanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego w czasie czwartkowego posiedzenia Sejmu.

- Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział w tym Sejmie! - wykrzyczał Kaczyński w stronę ław opozycji.

Słowa te mocno oburzyły opinię publiczną. Wiele osób zaczęło domagać się przeprosin od Kaczyńskiego. Jednak nic takiego się nie wydarzyło. Swojego lidera jednym chórem zaczęli bronić politycy Prawa i Sprawiedliwości. M.in. poseł Marek Suski, komentując słowa Kaczyńskiego oświadczył, że on by za nie nie przeprosił.

- To nie moja sprawa, ale ja bym tego nie zrobił - powiedział Suski na portalu interia.pl.

Premier Mateusz Morawiecki odniósł się dzisiaj do wypowiedzi swojego prezesa na antenie radia RMF FM.

- Czasami powinny paść męskie słowa dla opamiętania się drugiej strony - bronił Morawieckiego Kaczyńskiego oraz dodawał, że lider zjednoczonej prawicy jest "osobą najbardziej atakowaną od 30 lat".

- Osobą najbardziej atakowaną od 30 lat w sposób absolutnie niedopuszczalny, pełen obelg, wyzwisk, prymitywizmu, hucpy politycznej, jest pan prezes Jarosław Kaczyński - komentował szef rządu PiS.

***

Publicysta Kuba Wątły umieścił na Facebooku zdjęcie Kaczyńskiego, do którego dołączył kilka krytycznych zdań w kierunku prezesa PiS.

- Tak wygląda topowy produkt 31 lat III RP w kategorii #MENEL czyli Jarosław Kaczyński. Jeśli masz bunkier, w którym będziesz się ukrywać, to kiedyś postawimy na jego miejscu osiedle i parking. I żadnej tablicy mówiącej cokolwiek o menelstwie. Sfrustrowany, nieokrzesany, smutny jak psia kupa w worku, przegrywie - zwraca się w stronę Kaczyńskiego kierujący "Halo Radiem".

            Popierasz Wątłego - kciuk w górę!


+ 937
- 16

Polub Polityczek.pl