47971715537_c4199e3eb5_c.jpg

Były marszałek Sejmu Marek Kuchciński wypowiedział się na temat wczorajszych wydarzeń w Sejmie.

W Sejmie odbyła się dyskusja nad odwołaniem ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

- Szumowski powinien natychmiast podać się do dymisji. Rząd do dymisji. PiS to szajka - komentował przed posiedzeniem poseł Sławomir Nitras.

- Zamiast podejść z szacunkiem do ludzi, którzy chcą, by Polska się rozwijała, rzucacie w ich stronę kalumnie - bronił Morawiecki Szumowskiego.

W czasie gorącej dyskusji nerwy puściły prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, który zaczął krzyczeć w stronę polityków opozycji: "Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział".

- Proszę przeprosić miliony Polek i Polaków, których Pan nieustannie obraża dzieląc naród. Sejm to nie jest Pana prywatny folwark! - zaapelowała do Kaczyńskiego posłanka Iwona Hartwich.

W obronie prezesa PiS stanął dzisiaj były marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Polityk zarzuca opozycji niszczenie człowieka (prawdopodobnie chodzi o ministra zdrowia).

- Opozycja przekroczyła już wszelkie granice dobrego smaku i obyczaju – nie tylko na sali sejmowej. Chcąc zniszczyć człowieka, jest w stanie posunąć się do najbrudniejszych i najobrzydliwszych insynuacji i prowokacji - napisał Kuchciński w mediach społecznościowych.

Na słowa polityka PiS odpowiedzieli internauci:

"Wystarczy ujawniać fakty, odpowiadać na zarzuty i ponosić konsekwencje swoich czynów, a nie likwidować niezależny wymiar sprawiedliwości, by być bezkarnym, i nikt nie będzie się was czepiał".

"I to mówi wzór cnót, którego własne ugrupowanie zdjęło ze stołka za nadużywanie stanowiska?".

"Nie ma Pan wstydu odzywać się, to Pan latał samolotem za pieniądze podatników wszędzie!".

"Zastanawiam się, czemu na końcu pańskiego posta podpisał się Pan "chamskahołota".
Chociaż w sumie...".

        Popierasz Kuchcińskiego - kciuk w górę!


+ 12
- 1571

Polub Polityczek.pl