aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskeodkdkedkeokdedkeodkdkeodkoedkdkedkeekekee.jpg

Muzyk Krzysztof Skiba skomentował głośne słowa wykrzyczane przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w Sejmie.

- Takiej hołoty chamskiej jeszcze w tym Sejmie nie było - krzyczał Kaczyński do opozycji w czasie wczorajszego posiedzenia Sejmu.

Dziennikarz TVN24 Radomir Witt zapytał dzisiaj rzeczniczkę PiS czy Kaczyński przeprosi za swoje słowa.

- Panie redaktorze, ja wiem, że pan tak bardzo chce być adwokatem opozycji - odpowiadała Anita Czerwińska.

- Szczytem hipokryzji jest to, co w tej chwili mówi opozycja, co mówi Platforma Obywatelska, która chce być arbitrem elegancji, podczas gdy to PO wiele lat temu wprowadziła do debaty publicznej brutalność, agresję i ordynarność - dodała Czerwińska.

W obronie Kaczyńskiego stanął także Ryszard Terlecki.

- Poziom chamstwa, z jakim spotykamy się ze strony opozycji w Sejmie, jest już taki, że naprawdę trudno jest zachować cierpliwość. Mam wrażenie, że ten proces narasta, że to ordynarne zachowanie, przeszkadzanie, awantury, żadnych argumentów, tylko awantura to narasta - bronił swojego prezesa wicemarszałek Sejmu.

Głos w sprawie zabrał również muzyk Krzysztof Skiba, który krytycznie ocenia postawę Kaczyńskiego.

- "Hołota chamska" która padła ze złotych ust szeregowego posła, to jest oczywiście "masło maślane", to jest zawartość "cukru w cukrze". Hołota ze swej istoty jest chamska i to jest tak jakby powiedzieć, że brud jest pobrudzony. Nawet wyzwisk dobrze formułować nie potrafi, a co dopiero kierować państwem. Musi być źle skoro tak go ponoszą nerwy. Notowania Adriana spadają i ostatnia nadzieja w Jacku Kurskim i w jego mrocznej piwniczce, z której wyciągnie jakiś zatęchły przysmak dla wszystkich płazów. "Dziadek z Wehrmachtu" już był, teraz Prezes czeka, co najmniej na "ciotkę z Luftwaffe" - komentuje artysta na swoim profilu Facebook'owym.

              Popierasz Skibę - kciuk w górę!


+ 1417
- 12

Polub Polityczek.pl