aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdlepdledlepdldlddddd.jpg

Prawicowa dziennikarka Ewa Stankiewicz Jorgensen wypowiedziała się w mocnych słowach o byłym premierze Donaldzie Tusku.

Wystarczy kilka tweetów Donalda Tuska, aby środowisko związane z Prawem i Sprawiedliwością mówiło tylko o nim.

"Mateusz nie zawsze mija się z prawdą. Kiedy był moim doradcą, mówił, że Prezes nie ma pojęcia o współczesnym świecie i gospodarce".

"Lepiej im wychodzi zarabianie na zarazie niż jej zwalczanie. I zaczynam się obawiać, że oni też to wiedzą".

"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym - te słowa Orwella dedykuję całej opozycji i wszystkim dziennikarzom. Taką rewolucję róbcie".

"Z okazji Dnia Dziecka premier Morawiecki czyta dziś bajki. I trzeba przyznać, że jest w tym naprawdę dobry".

To zaledwie garstka ostatnich wypowiedzi Donalda Tuska w mediach społecznościowych, którymi rozgrzał do czerwoności polityków PiS.

- Człowiek fałszywy, niewiarygodny, jakim jest Donald Tusk śmie pisać na swoim tłiterze o tym, że mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym. Tusko zapomniał, kiedy mówił, że nie podwyższy wieku emerytalnego, że do Brukseli się nie wybiera itp. kłamstwa? Milcz obłudniku! - zwrócił się do byłego premiera poseł Jan Mosiński.

- Tusk po ekskrementowej kompromitacji, dzisiaj cytuje Orwella sądząc, że w ten sposób będzie mógł aspirować do ludzi inteligentnych. Kłamca, mówiący o prawdzie brzmi wyjątkowo śmiesznie. Wygląda na to, że polityczny błazen przebrał się w szaty moralisty - odpowiadała europoslanka PiS-u Beata Mazurek.

- Pani Beata Mazurek naśmiewa się z Tuska, że "aspiruje do ludzi inteligentnych". Do ludzi inteligentnych się mówi i to właśnie robi Tusk. Aspiruje się do czegoś, nie do kogoś. Na przykład do poprawnego posługiwania się polszczyzną. Tym razem jeszcze się Pani nie udało - skomentował były wiceprezes Narodowego Banku Polskiego Andrzej Bratkowski.

Do sylwetki obecnego przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej odniosła się na swoim Twitterze Ewa Stankiewicz.

"Banalna postać zła. Pusta stylizacja. To na co postawił zaprowadziło go na dno człowieczeństwa. Najzdolniejsi spin doktorzy nie poradzą. Niezmywalna krew Prezydenta RP na rękach Tuska - to powtarzane słowa na Krakowskim Przedmieściu w 2010" - napisała dziennikarka.

        Popierasz Stankiewicz - kciuk w górę!

+ 38
- 3468

Polub Polityczek.pl