533px-Włodzimierz_Czarzasty_05.jpg

Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty (Lewica Razem) gościł dzisiaj na antenie programu Onet Rano.

Pedofilia w Kościele. Komisja sejmowa ws. wyjaśnienia pedofilii w polskim kościele powstanie, ale niczego nie wyjaśni, bo zasiądą tam sami ludzie z PiS. Układ kler - PiS to jest układ nierozerwalny. Kler daje na kazaniach PiS-owi głosy, a w zamian dostaje bezkarność i kasę.

Księża. Kler w Polsce to jest bardzo dobrze zorganizowana mafia, z którą trzeba zrobić porządek i Lewica jak dojdzie do władzy, to zrobi to. Jedno jest pewne - jedyną siłą, która gwarantuje podstawowe standardy państwa świeckiego to Lewica.

Wybory prezydenckie. To jest kampania prezydencka tysiąca zwrotów. Do tej pory wedle sondaży w II turze były już na 100 proc. trzy różne osoby, a teraz jest czwarta. Sondaże są bardzo róże zależne od pracowni.

Czarzasty udzielił dzisiaj także wywiadu portalowi gazeta.pl. Wypowiedział się w nim o Szymonie Hołowni.

- Hołownia mówił, że Biblia jest ważniejsza od Konstytucji - w państwie świeckim. Pamiętam, co mówił o Hoserze, o gejach. Całe życie żyje swoimi poglądami, 3 tygodnie przed wyborami mówi, że Konstytucja jest najważniejsza i tu płacz. Są granice obłudy i robienia z siebie idioty.

***

W ostatnich dniach krytycznie o hierarchach Kościoła katolickiego mówił dziennikarz Tomasz Terlikowski.

- To nie liberalne media, nie bracia Sekielscy, nie antyklerykalna lewica, ale polscy biskupi robią wszystko, żeby polskie świątynie opustoszały, żeby Kościół stracił wiarygodność i społeczne znaczenie, żeby ofiary i inni przestali wierzyć - stwierdził publicysta nawiązując do filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego". 

48322244762_66c157fbd6_c.jpg

          Popierasz Czarzastego - kciuk w górę!


+ 1081
- 30

Polub Polityczek.pl