aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepdlpeldepdlepdlpedeeeeeeee.jpg

Były dziennikarz a obecnie dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice - Jerzy Sawka (brat rysownika Henryka Sawki) skierował kilka słów do europosła Prawa i Sprawiedliwości Adama Bielana.

Bielan jest członkiem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Mimo że nie znamy nowej daty wyborów prezydenckich, to sztabowcy kandydata PiS ożywili się w ostatnich tygodniach - szczególnie po serii spadających notować Dudy w sondażach.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski nawet w sondażu propisowskiego portalu "wpolityce" zbliżył się do Dudy na 2 proc. poparcia.

- Na początku epidemii w Polsce poszedł na zwolnienie L4. Jego rzeczniczka tłumaczyła to przemęczeniem. Dzisiaj zamierza wziąć urlop związany z prowadzeniem kampanii wyborczej, zaczyna jeździć po Polsce, tymczasem mnóstwo spraw w Warszawie szwankuje - atakował w ostatnich dniach Bielan Trzaskowskiego.

Politycy PiS; Adam Bielan i Anita Czerwińska zorganizowali dzisiaj konferencję, na której kolejny raz obwiniali polityków opozycji o chaos związany z wyborami prezydenckimi.

- Z jednej strony mamy zgodną współpracę rządu i pana prezydenta Andrzeja Dudy, z drugiej strony - koalicję chaosu. Skutki tej politycznej awantury widzimy dzisiaj w Senacie, który został zmieniony przez opozycję w izbę obstrukcji - mówił Bielan.

- Polacy oczekują współpracy w kwestii bezpieczeństwa Polski i ich bezpieczeństwa. Dlatego wzywamy opozycję do tego, aby zaprzestała obstrukcji blokowania wyborów i współdziałała w celu ich przeprowadzenia - dodawała od siebie Czerwińska.

EZQHd4pWoAA16jd.jpg

Na aktywność europosła Adama Bielana postanowił zareagować Jerzy Sawka.

"Pie***lisz Pan jak bardzo ciężko potłuczony. Sorry, ale takiej durnoty nie da się przyjąć bez przekleństwa - kieruje się Dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych do polityka PiS-u.

Internauci do Sawki:

"Wreszcie ktoś to napisał dosadnie".

"Pan Adam Bielan robi to dla pieniędzy, on nie jest w stanie zaistnieć nigdzie indziej niż poza swoją partią, a żeby przypodobać się prezesowi i utrzymać status, musi pieprzyć takie pierdoły...".

"Pan się nie przejmuje niecenzuralnymi słowami, bo to, co oni wygadują, tylko na taki komentarz zasługuje, a poza tym inaczej nie zrozumieją".

"Bielan jakby mógł, to zarzuciłby Panu Prezydentowi Trzaskowskiemu, że ma na nazwisko Trzaskowski albo na imię Rafał. Absurd pogania absurd".

          Popierasz Sawkę - kciuk w górę!


+ 5828
- 34

Polub Polityczek.pl