aaaaskdoodkfdffff.jpg

Jacek Kurski (TVP) pochwalił się "sukcesem" Telewizji Polskiej. Były prezes publicznego nadawcy (za chwilę prawdopodobnie obecny) zestawił film Sylwestra Latkowskiego z filmem braci Sekielskich.

Kurski postanowił opublikować w mediach społecznościowych dane oglądalności filmu "Nic się na stało" - pokazany na antenie TVP, oraz filmu "Zabawa w chowanego" - Marka i Tomasza Sekielskich, zaprezentowany przez TVN.

"Pojedynek filmów o pedofilii w telewizji linearnej" - zaczyna swój wpis Kurski, a następnie informuje, że film o pedofilii wśród celebrytyów obejrzało - 3,5 mln osób, natomiast film o pedofilii w Kościele katolickim - 1,9 mln.

(Tweet zostal skasowany przez Kurskiego)

- Zrobiło mi się autentycznie niedobrze - komentuje wpis Kurskiego dziennikarz Patryk Strzałkowski, gazeta.pl.

- To jeszcze wyniki z YouTube niech Pan doda - zwrócił się do szefa TVP Miłosz Motyka, Forum Młodych Ludowców.

Kurskiemu odpowiedzieli także internauci:

"Wszelkie pojedynki o palmę pierwszeństwa w cynizmie i hipokryzji wygrywa pan w cuglach. Proszę się nie martwić".

"Pojedynek filmów o pedofilii" - naprawdę? Nie chcę Waszego świata".

"Czyli wasz pedofil jest lepszy niż ich? Opamiętajcie się, gdzie jest prokuratura bez względu na wykonywany zawód jeżeli dochodzi do czegoś tak obrzydliwego to musi być reakcja ale widać przyzwolenie na tego typu czyny jest".

"Jakim trzeba głąbem, żeby sprawę cierpienia ludzi przeliczać na piki".

TVP

Jacek Kurski prawdopodobnie wróci do kierowania Telewizją Polską. -Kurski ma wrócić na funkcję prezesa TVP, zarząd będzie 4-osobowy - szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański zarządził głosowanie w tej sprawie - poinformował portal wirtualnemedia.

Decyzja o powrocie Kurskiego do kierownictwa TVP oznacza, że oszukany zostanie prezydent Andrzej Duda, który podpisał nie tak dawno ustawę o rekompensacie dla mediów publicznych w zamian za dymisję ze stanowiska prezesa TVP - Jacka Kurskiego. Teraz okazuje się, że Kurski ma wrócić.

- Kurski wraca do zarządu TVP, choć jego odejście było warunkiem podpisania przez Dudę 2 miliardów na ten megafon władzy, w którym - jak podano - pani Ogórek bierze 600 tys. rocznie. Państwa to dziwi? Takie rzeczy - bezwstyd i bezczelność to codzienność państwa PiS od 5 lat - wypowiada się publicyta Przemysław Szubartowicz.

- Pałac Prezydencki pękał z dumy, że uzależnił podpis pod ustawą 2 mld złotych dla TVP od dymisji Jacka Kurskiego, powołania funduszu medycznego i wsparcia radia - przede wszystkim rozgłośni medialnych. 2 mld zł przekazał, funduszu nie ma, Kurski ma wrócić, o radiu nie wspomnę - komentuje dziennikarz Patryk Michalski, "RMF FM"

          Szanujesz Kurskiego - kciuk w górę!


+ 4
- 528

Polub Polityczek.pl