aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeokdoekdeodedkedddddd.jpg

Wiceminister resortu cyfryzacji Adam Andruszkiewicz zareagował na najnowszy dokument Sylwestra Latkowskiego dot. pedofilii.

Zaledwie kilka dni po tym, jak braci Sekielscy opublikowali film o pedofilii w Kościele katolickim, TVP zaprezentowała film "Nic się nie stało" o przypadkach wykorzystywania nieletnich przez środowisko celebrytów.

- Film powstał po to, by prokuratura generalna ruszyła tę sprawę - mówił Latkowski na antenie. TVP.

- Film "Nic się nie stało" o tym nie wspomina, ale śledztwo w sprawie Krystka prowadzi ta sama prokuratorka, która zdecyduje o losie Stefana W., zabójcy prezydenta Gdańska. Gdy ujawniłam nieprawidłowości w tym postępowaniu, gdańska prokuratura odpowiedziała śledztwem w mojej sprawie - wypowiada się dziennikarka Katarzyna Włodkowska, reporterka "Dużego Formatu".

- Latkowski i Sekielski pokazują porażkę prokuratury w walce z pedofilią. Przez 4 lata organa ścigania nie potrafią wyjaśnić spraw szeroko opisywanych przez media. To klęska Z. Ziobry jako Prokuratora Generalnego i dowód na nieskuteczność upartyjnionej prokuratury - komentuje poseł Jan Grabiec.

Na film zareagowali także politycy Prawa i Sprawiedliwości. Minister Zbigniew Ziobro zapowietrzał powstanie specjalnego zespołu mającego wyjaśnić przypadki zaprezentowane w filmie. Oburzenia także nie ukrywa w mediach społecznościowych minister Adam Andruszkiewicz.

- Musimy poznać całą prawdę i skazać obrzydliwych zboczeńców - napisał polityk obozu rządzącego na Twitterze. 

- W jakim trybie mają zostać sprawdzone? Bo pan na Twitterze napisał? - zareagował prawnik Bartosz Piotrowski.

Andruszkiewiczowi odpowiedzieli także internauci:

"Idę poszukać twojego wPISu pełnego oburzenia na KK po obejrzeniu filmu braci Sekielskich ,,Tylko nie mów nikomu" i ,,Zabawa w chowanego". Na pewno coś musi być".

"A tamci, o których rok temu bracia Sekielscy mówili w filmie "Tylko nie mów nikomu", to już siedzą, jak rozumiem?".

"Czy ePiSkopat i Ziobro też to słyszą? „Musimy poznać całą prawdę i skazać obrzydliwych zboczeńców, a niewinnych oczyścić”. Bo chyba są jacyś niewinni księża?".

"To są pomówienia, Wojewódzki już zapowiedział pozew dla Latkowskiego i Kurskiego i grube miliny odszkodowania. Inni pewnie też to zrobią".

      Popierasz Andruszkiewicza - kciuk w górę!


+ 13
- 882

Polub Polityczek.pl