aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakekdeodkedddddddddddd.jpg

Monika Jaruzelska odniosła się do przeróbki zdjęcia umieszczonej przez posła Prawa i Sprawiedliwości Marka Kwitka na Facebooku.

Rządzący walczą z Rafałem Trzaskowskim wszelkimi sposobami. Także tymi niedozwolonymi. Polityk PiS umieścił na Facebook'owym profilu zdjęcie Wojciecha Jaruzelskiego z... obecnym prezydentem Warszawy i kandydatem Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach prezydenckich. Fotografia okazała się przeróbką. Na prawdziwym zdjęciu zamiast Trzaskowskiego znajduje się córka generała - Monika Jaruzelskiego (oryginalne zdjęcie wykonane przez fotografa Alika Keplicza/Agencja Prasowa).

Polityk PiS po tym, jak został skrytykowany i okazało się, że zdjęcie jest kłamstwem, postanowił wydać oświadczenie.

- W związku z umieszczeniem przeze mnie, na moim Facebooku wpisu ze zdjęciem Rafała Trzaskowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego, wyrażam ubolewanie, że rozpowszechniłem fotomontaż. Pragnę nadmienić, że nie byłem jego autorem, tylko udostępniłem nieświadomie to zdjęcie znalezione na Facebooku i dodałem komentarz. Kiedy, po kilkunastu minutach zdałem sobie sprawę, że popełniłem błąd, natychmiast post usunąłem, wyrażając ubolewanie, że taki fakt miał miejsce. Pragnę przeprosić wszystkich, którzy czują się urażeni, ale to już się stało - broni się poseł Marek Kwitek.

Do całej sprawy postanowiła odnieść się Monika Jaruzelska. - Trzaskowski w moim szaliku wygląda znacznie korzystniej ode mnie... - komentuje córka generała, obecnie Radna Warszawy.

Jaruzelskiej odpowiedzieli internauci:

"Przy okazji stał się blondynem".

"Można być prawym, można być lewym, ale tworzenie takich fejków jest poniżej godności. A ci, co to puszczają dalej w eter albo lubią chyba sami nie mają honoru".

"Inteligentne osoby poznaje się po dystansie do samych siebie. :) Po drugiej stronie barykady są osoby, którym nawet tekst piosenki przeszkadza...".

"Ale jak dojrzale wygląda na swoje wówczas 18 lat. Chyba tak około (śmiech)".

        Szanujesz Jaruzelską - kciuk w górę!


+ 2219
- 22

Polub Polityczek.pl