aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasokodededdeeeeeeee.jpg

Dyrektor Trójki Polskiego Radia - Tomasz Kowalczewski, skomentował dzisiejsze informacje dotyczące utworu „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika Staszewskiego.

Piosenka Kazika - w której krytykuje prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego - zajęła 1. miejsce w Liście Przebojów Trójki. Następnie informacja ukazująca pozycje danych utworów na liście zniknęła ze strony Polskiego Radia.

- Ależ promo zrobiła Radiowa Trojka Kazikowi i utworowi „Twój ból jest lepszy niż mój” tym skasowaniem ze strony i próbami ukrycia wyników wczorajszej listy. Teraz to już cała Polska słucha o wjeździe Kaczyńskiego na cmentarz 10 kwietnia - komentuje poseł Barbara Nowacka.

- "Twój ból jest lepszy niż mój". Brawo Kazik, brawo słuchacze Trójki. Pierwsze miejsce na liście przebojów z utworem miażdżącym arogancję prezesa Kaczyńskiego odwiedzającego zamknięty dla wszystkich cmentarz. Jutro wyleci prezes Polskiego Radia? - komentował poseł Tomasz Siemoniak zaraz po tym, jak Kazik zwyciężył.

Dzisiaj Siemoniak nie ukrywa oburzenia. - Pisowscy aparatczycy w Polskim Radiu wycinają z sieci informację, że wczorajszą Listę Przebojów Trójki wygrała piosenka Kazika o nieczułej bezczelności prezesa Kaczyńskiego "Bo Twój ból jest lepszy mój." Groteskowa dyktatura sięga po cenzurę artystów. Pan Gliński jest dumny.

Do sytuacji postanowił się odnieść w oficjalnym komunikacie redaktor naczelny Trójki - Tomasz Kowalczewski. Całość oświadczenia:

"Szanowni Słuchacze,
Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy.
W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację.
Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze".

      Popierasz Kowalczewskiego - kciuk w górę!


+ 12
- 1546

Polub Polityczek.pl