xfpktkuTURBXy9jZWZhOGRiMS0xZmYxLTQxNTQtYjZhYi1jNWQ3MDE1YzVlMDUuanBlZ5KVAs0DwADCw5UCAM0DwMLD.jpg

Poseł Antoni Macierewicz gościł dzisiaj na antenie Polskiego Radia. Polityk krytykował m.in. prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

O Soku z Buraka. "SokzBuraka to medium, które powinno być poza społecznym odbiorem ze względu na przestępczą treść i sposób działania tego profilu. To po prostu obiekt dezinformacji i przestępczego ataku na poszczególne osoby oraz instytucje państwa polskiego".

Rafał Trzaskowski. "Jeśli mówimy o panu Trzaskowskim, to z mamy do czynienia z nieudolnością lub działaniami, które związane są z różnymi interesami, bo jak inaczej określić jego działania ws. oczyszczalni "Czajka"? Do dziś jest to niewyjaśnione. Działania pana Trzaskowskiego mają na celu wprowadzenie LGBT do wychowania naszych dzieci. LGBT ma być fundamentem ideologii, która ma demoralizować i niszczyć polską rodzinę oraz nasze życie społeczne, a także moralne.

Pan Trzaskowski, jako kandydat PO, kompromituje tę partię. Decyzja o jego mianowaniu oznacza, że Platforma zrezygnowała z próby zwycięstwa w wyborach prezydenckich. Ugrupowanie to jest świadome, że nie ma żadnych szans na zwycięstwo.

Śmierć mec. Hambury. "Pan Stefan Hambura był nie tylko wybitnym prawnikiem, ale również wielkim polskim patriotą. Przez cały czas podkreślał konieczność bardzo zdecydowanego działania w obronie polskich praw".

***

Na wypowiedź Macierewicza dotyczącą LGBT zareagowała była kochanka posła PiS Stanisława Pięty - Izabela Pęk.

- Rodziny nie niszczy społeczność LGBT. Rodzinę niszczą takie sku*****y, jak Stanisław Pięta - napisała młoda kobieta na Twitterze.

           Popierasz Pęk - kciuk w górę!

+ 934
- 19

Polub Polityczek.pl