aaaaaaakeoedeeeeeeee.jpg

Kazik Staszewski w swoim najnowszym utworze "Twój ból jest lepszy niż mój" zaatakował prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

"Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń na łańcuchy patrzę, ocieram łzy tak jak i Ty.

Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom czy jednak się rzeczy inaczej potoczą, podbiegam, Twoje karki krzyczą stój, bo Twój ból jest lepszy niż mój. Ból ukoić możesz Ty jeden" - śpiewa Kazik.

Utwór nawiązuje do wydarzeń z 10 kwietnia. Tego dnia prezes PiS odwiedził cmentarze w związku z rocznicą katastrofy smoleńskiej. Dla większości osób w kraju udanie się na cmentarz, wejście na jego teren, było niemożliwe przez trwającą pandemię koronawirusa. Dla Kaczyńskiego bramy cmentarza zostały otwarte do tego stopnia, że wjechał on na cmentarz limuzyną.

Manifest polityczny Kazika szybko zyskał popularność wśród słuchaczy. Piosenka trafiła na listę przebojów Radiowej Trójki i... wszystko się zaczęło jak za dawnych lat. Opanowane publiczne media przez rządzących nie mogą sobie pozwolić, aby na ich antenie krytykowano lidera partii rządzącej.

- Wczoraj Kazik z kawałkiem "Twój ból jest lepszy niż mój" trafił na 1. miejsce Listy Przebojów Radiowej "Trójki". Dziś jak chcesz sprawdzić ostatnie notowanie wyskakuje "wystąpił błąd" - informuje dziennikarz Onetu Piotr Halicki.

- Groteskowa dyktatura sięga po cenzurę artystów. Pan Gliński jest dumny - komentuje poseł Tomasz Siemoniak.

           Popierasz Trójkę - kciuk w górę!

+ 201
- 1751

Polub Polityczek.pl