aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwaaaaaaaalpedddddddd.png

Prawicowy publicysta Piotr Semka był dzisiaj ewidentnie zmęczony na antenie TVP INFO.

Semka uczestniczył w programie "Salon dziennikarski". Gośćmi Jacka Karnowskiego, którzy łączyli się ze studiem przez Skype byli - poza Semką; Andrzej Potocki (Tygodnik Sieci) oraz Jacek Łęski (TVP). 

Do sieci trafił fragment programu, na którym publicysta tygodnika "Do Rzeczy" przysypia. Odniósł się do niego politolog dr Marek Migalski.

- Znudzić się własną prorządową, tępą propagandą. To jednak jest coś (śmiech) - pisze Migalski na Twitterze.

- Jak się ma takie dopłaty z budżetu, to można zapraszać śpiochów - komentuje były wicepremier Janusz Piechociński.

Gdy Semka nie spał, skomentował m.in. wypowiedzieć prezesa niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego - skrytykował on polski Trybunał Konstytucyjny kierowany przez Julię Przyłebską.

- Jeśli chcesz zdobyć absolutną władzę w kraju, to szybko musisz podporządkować sobie niezawisły sąd konstytucyjny (...) To nie jest już sąd, który należy traktować poważnie, to jest atrapa - powiedział sędzia Andreasa Vosskuhle zapytany przez gazetę "Die Welt" o TK w Polsce.

- Niemcy zupełnie inaczej traktują swoje życie publiczne od życia innych. W Polsce zła lustracja, w Niemczech - dobra. Tu jest podobnie. Niemcy poważnie traktują swój trybunał, nasz - negują - oburzał się dziennikarz tygodnika "Do Rzeczy".

Na zachowanie Semki zareagowali także internauci:

"On zasnął dla ojczyzny".

"Błogość na twarzy wskazuje, że śni występ w prawdziwej TV".

"Będzie po premii. Zmarnował cenny czas antenowy, który mógł wykorzystać na sianie nienawiści".

"Serio, nich on idzie do lekarza i dietetyka. Szybko".

               Szanujesz Semkę - kciuk w górę!


+ 6
- 537

Polub Polityczek.pl