35762214030_ec074ec9dd_c_1.jpg

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki skomentował dzisiejszą nominację Koalicji Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski został kandydatem w wyborach prezydenckich.

Prezydent Warszawy zastąpi w najbliższych wyborach Małgorzatę Kidawę Błońską - taką decyzję podjęły władze Koalicji Obywatelskiej.

- Idę się bić o Polskę, która będzie silna, o państwo, w którym wyciąga się wnioski z błędów III RP, ale nie depcze się wszystkiego, co przez 30 lat udało nam się wspólnie osiągnąć. (...) Zmieniła się jeszcze jedna rzecz. Wszyscy idziemy na wybory, które będą bezpieczne, demokratyczne, powszechne i tajne. (...) Sytuacja nie jest łatwa, ale może i lepiej, bo to wymaga od nas wszystkich pełnej konsolidacji. Mam nadzieję, że właśnie od Warszawy zacznie się ta olbrzymia fala zmiany - mówił dzisiaj w Sejmie Rafał Trzaskowski, którego wspierała m.in. Małgorzata Kidawa Błońska.

- Chciałam podziękować naszym koalicjantom i powiedzieć tej silnej drużynie, że nic się nie zakończyło. Dalej jesteśmy w bardzo mocnej kampanii - deklarowała MKB.

- Opozycja wreszcie ma kandydata i to takiego, który może wygrać. Choć już za sekundę zaczną do niego strzelać. Wrogowie i swoi. Rafał Trzaskowski nie płakał nad konstytucją, Ale- jak mężczyzna- bronił ją. Jego widzieliśmy na niezliczonych demonstracjach, na których płaczków nie było. Musimy odzyskać Polskę i jednocześnie obronić Warszawę. I nie ma powodu, by to się nie udało - komentuje redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis.

Na dzisiejszą nominację zareagował także obóz rządzący. - Kabarecik Budki rusza na nowo - pisze na Twitterze Ryszard Terlecki.

Terleckiemu odpowiedzieli internauci:

"Ryszard zmień klej! Teraz będzie rzeczywiście ostro, musisz poprawić jakość towaru".

"Jest pan zwykłym chamem, tchórzem i nic nie znaczącą, skrzywdzoną przez los marionetką w rękach wariata, choć mam prawie przekonanie, że w waszym burdelu są sami wariaci".

"Strach z Nowogrodzkiej czuć na Mokotowie. A to dopiero 10 min. Sprowadźcie dr Jakiego, ma pewne doświadczenia z Trzaskowskim".

"Ostry cień mgły padł na Was (śmiech)".

      Popierasz Terleckiego - kciuk w górę!


+ 102
- 2039

Polub Polityczek.pl