15419750525_717b503978_c.jpg

Według nieoficjalnych informacji Małgorzata Kidawa-Błońska nie wystartuje w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Kierownictwo Koalicji Obywatelskiej miało podjąć dzisiaj decyzję o wycofaniu kandydatury Małgorzaty Kidawy Błońskiej z wyborów prezydenckich. Stanowisko oficjalnie ma zostać ogłoszone w piątek, a prawdopodobnym następcą - wicemarszałek Sejmu - ma zostać prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Niezbyt przychylnie do takiego scenariusza odnoszą się internauci. Na krytyczne opinie względem Koalicji Obywatelskiej reaguje publicysta Przemysław Szubartowicz.

- A nie mówiłem? Już plotkarsko-medialno-nieoficjalna zapowiedź, że kandydatem będzie Trzaskowski lub ktokolwiek inny, wywołała lawinę hejtu w Internecie. Nie, nie tylko ze strony PiS. Opozycja nie odrobiła lekcji węgierskiej i z siłą wodospadu toruje PiS-owi drogę do Budapesztu.

Na przecieki z obozu opozycji odpowiedziała w mediach społecznościowych była prezydent Warszawa Hanna Gronkiewicz Waltz. Była szefowa warszawskiego ratusza apeluje do KO o opamiętanie w związku z możliwym scenariuszem porzucenia fotela prezydenta Warszawy przez Rafała Trzaskowskiego.

           Popierasz Waltz - kciuk w górę!

+ 1336
- 37

Polub Polityczek.pl