aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksofrfrrrrrr.jpg

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Urszula Rusecka wypowiedziała się na temat rapu prezydenta Andrzeja Dudy.

Duda wziął udział #hot16challenge2 i raczej nie będzie tego pozytywnie wpominał - oberwało mu się nawet od rapera Zeusa (który nominował PAD do akcji).

- Zbieramy pieniądze, ponieważ obecny rząd nie jest w stanie zapewnić tym ciężko pracującym ludziom ochrony, a co więcej, z tego, co wiem, zabiera im nawet możliwość wypowiedzi w sprawie ich sytuacji. Moim zdaniem, gdyby rządzący umieli skutecznie poradzić sobie z tą sprawą, nie byłoby potrzeby robienia takiej zbiórki. Myślę więc, aczkolwiek mogę tylko domniemywać, że nagranie zwrotki przez prezydenta było jedynie ruchem PR-owym - skrytykował raper prezydenta.

W podobnym tonie wypowiada się wokalista Doda, której nie spodobało się, że politycy zaczęli uczestniczyć w akcji. - Wydaje mi się, że challenge dla artystów powstał dla artystów, żeby pomoc służbie zdrowia. Nie dla polityków ,którzy powinni zrobić wszystko, żeby ta pomoc była zbędna. Kraj pogrążył największy gospodarczy kryzys ,ludzie przezywają życiowe dramaty i nie czekają na polityków, którzy rapują. I to jeszcze tak słabo.podczas gdy oni są odpowiedzialni za sytuację w służbie zdrowia - oświadczyła wokalistka.

I kiedy większość internetu - nawet do dzisiaj - obśmiewa tekst Dudy "nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły - pojawiała się ona, posłanka PiS w studiu Polsat News.

Polityczka stwierdziła w programie "Debata dnia": – Słyszeliśmy rapującego pana prezydenta, który jest dowodem na to, że można rapować w bardzo dobrym stylu, można robić przekaz - oceniła.

Na te słowa reakcja mogła być tylko jedna i nie krył się z nią poseł lewicy Tomasz Trela, który parsknął śmiechem.

          Popierasz Rusecką - kciuk w górę!

+ 4
- 543

Polub Polityczek.pl