053299_r2_940.jpg

Profil społecznościowy Kai Godek na Facebooku został zablokowany przez administratorów portalu.

Działacze partii Razem poinformowali dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych o decyzji administracji platformy społecznościowej.

Wygląda na to, że działaczka prolife doigrała się, a wielokrotnie zgłaszany przez internautów jej profil publiczny doczekał się interwencji Facebooka. (Godek ma także profil prywatny, który jest nadal aktywny).

- Ojej, Facebook skasował konto pani Godek. Za szerzenie nienawiści. Strasznie szkoda - komentuje działaczka społeczna Marta Lempart,"Ogólnopolski Strajk Kobiet".

- To zdaje się nie pierwszy raz! Brawo! - zauważa posłanka Monika Wielichowska.

EV9jBw9WAAABubD.jpg

Reakcje internautów:

"Szkoda, że sejm nie zrobi tego samego z jej przepustką".

"Będzie nota protestacyjna do Kongresu USA?".

"Rozumiem, że prawi i sprawiedliwi teraz zrobią bojkot Facebooka ;) Na pewno po tym Facebook już się nie podniesie".

"Brawo! Należało się jej. Kasowała niewygodne dla niej komentarze i blokowała ludzi".

***

Na ostatnim posiedzeniu Sejmu projekt obywatelski Kai Godek "Zatrzymaj aborcję" skierowany został do komisji zdrowia oraz komisji polityki społecznej i rodziny. Politycy Prawa i Sprawiedliwoci planują zaostrzenie prawa aborcyjnego a de facto całkowitego zakazania aborcji.

- Aborcja to pandemia gorsza niż koronawirus, ma więcej ofiar i wszystkie są śmiertelne - mówiła Godek z mównicy sejmowej.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował dzisiaj, że Kaja Godek wkrótce stanie przed sądem.

- Kaja Godek od lat poniża lesbijki i gejów. Wreszcie stanie przed sądem. "Geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić" - za te słowa Kaja Godek stanie przed sądem. Pierwsza rozprawa 13 marca została odwołana z powodu epidemii. Jednak sąd wyznaczył nowy termin: 27 maja o godz. 11:00 w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie.

- Akt oskarżenia złożyło 7 pokrzywdzonych, Ośrodek występuje w sprawie jako strona społeczna, zapewnia także pomoc prawną oskarżycielom prywatnym. Nie są to pierwsze skandaliczne słowa, jakie ultrakatolicka działaczka wypowiedziała, by poniżyć tych, którzy nie kochają tak, jak ona by sobie życzyła. Od lat mówi publicznie o tym, że "homoseksualizm to nie jest orientacja, ale zboczenie", "homoseksualiści nie powinni być wpuszczani do szkół", itp. W trakcie procesu obnażymy jej manipulacje, powoływanie się na szarlatanów i religijny fanatyzm jako normy współżycia społecznego. Chcemy, by wreszcie przeprosiła za swoje słowa - mówią działacze OMZRiK.

         Popierasz Facebooka - kciuk w górę!


+ 6835
- 130

Polub Polityczek.pl