aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspededeeeeeeeee.jpg

Reaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis skomentował ostatnie wydarzenia w kraju w kontekście pandemii koronawirusa.

Wybory prezydenckie. "Zagrożenie epidemiologiczne zniknie na dwa dni - 10 maja i 24 maja. Tak że luz - w te dni zagrożenie zarażeniem się zostanie ustawowo zniesione. 10 maja będziemy mieli referendum w sprawie obrzydliwej kampanii PiS-u i Dudy na wirusie i dramacie milionów Polaków. Jako obywatel wzywam kandydatów opozycji do zadeklarowania, że wycofają się z kandydowania, jeśli władza dalej będzie parła do przeprowadzenia wyborów w terminie, co zagroziłoby życiu i zdrowiu milionów Polaków, a wybory zamieni w parodię".

Kaczyński. "Czy ktoś obudzi Kaczyńskiego i powie mu, co się dzieje w Polsce i jakie problemy mają teraz Polacy? Panie zbawco narodu, tu ziemia! 10 lat po Smoleńsku Kaczyński planuje swój ulubiony numer - po trumnach i trupach do celu. Polacy do urn- nowe hasło Kaczyńskiego. Słusznie dwuznaczne. Rodacy, jesteśmy w rękach szaleńca. Dzięki Kaczyńskiemu dowiozą nam urnę i w pakiecie trumnę. Dramat kraju - o wszystkim w Polsce decyduje jej najmniej odpowiedzialny i najbardziej oderwany od rzeczywistości obywatel. Kaczyński - wybory w terminie, wszystko jest pod kontrolą. Zastanawiam się czy 10 kwietnia ktoś nie usłyszał czegoś podobnego, tyle że zamiast „wybory w terminie” było „lądowanie zgodnie z planem”?".

Start Jakubiaka w wyborach. "Jakubiak zawsze był na usługach PiS-u. Służy dalej. Skoro słup może zebrać tyle podpisów, to i wybory w państwie oszustów da się zorganizować".

Dzisiejsza konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. "Może czas zmienić nazwę z „konferencja prasowa” na „konferencja pajacowa”. Czyli na spacer nie można wyjść, ale na wybory można. Typowy PiS-owski cyrk. Po paru tygodniach tandetna PiS-owska propagandowa ściema o skutecznym rządzie i dobrych przygotowaniach do walki z wirusem idzie się koncertowo pie...ć".

49694141357_519109abd7_c.jpg

               Popierasz Lisa - kciuk w górę!


+ 936
- 22

Polub Polityczek.pl