aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapelpdeddddddd.jpg

Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski ledwo zaczął pomagać w szpitalu w związku z pandemią koronawirusa... a już udał się na kilkudniową kwarantannę.

Kilka dni temu Karczewski apelował:

- W najbliższych dniach liczba osób zarażonych koronawirusem może wzrosnąć. Bądźmy odpowiedzialni, zdyscyplinowani i stosujmy się do zaleceń Ministerstwo Zdrowia, aby wspólnymi siłami ograniczyć rozprzestrzenianie COVID 19. Nie zarażaj i nie narażaj siebie i innych.

Następnie polityk PiS - z zawodu lekarz - został skierowany przez wojewodę mazowieckiego Konstantego Radziwiłła do szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

Bardzo szybko jednak okazało się, że w szpitalu zaczęły pojawiać się problemy, ponieważ u pracowników szpitala wykryto koronawirusa. Karczewski poinformował, że udaje się na kwarantannę, zdążył jeszcze zrobić zdjęcie w kombinezonie, które umieścił w social mediach.

- Informacja o zarażonych pacjentach w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą była wczoraj wieczorem. Czy Stanisław Karczewski o tym wiedział, gdy zgłaszał swą gotowość do pracy, że długo nie popracuje? - pyta dziennikarka Aneta Mościcka.

- Niech mnie pan nie rozśmiesza. W ogóle pan nie pracował, bo szpital został ewakuowany. Takim lanserom jak pan zawsze się upiecze. Mówicie, że testy są tylko dla tych z objawami. Nie ma pan objawów. Pan uważa się za lepszy sort? - zwróciła się do wicemarszałka Mościcka.

Internauci do Karczewskiego:

"Z tego, co słyszymy w TV testy robi się w przypadku objawów. Dlaczego w takim przypadku pan ma być traktowany inną miarą?".

"W czym dał Pan radę? W zamknięciu szpitala? I w czym da Pan radę? W rozłożeniu państwa do końca? Belkot".

"Nie masz wstydu ideowcu,nie zaimponowałes tym nikomu,jeszcze większy śmiech wszystkich ogarnia, ładne ciuszki, nie powiem,ale one tobie nie są potrzebne!Czekałem na takie selfie, jak z Włoch,ale ty się pracy brzydzisz,lubisz kasę tylko dostawać za dyżury w szpitalu będąc w sejmie".

     Popierasz Karczewskiego - kciuk w górę!

+ 21
- 3397

Polub Polityczek.pl