ETiQ9b_XkAAT4kE.jpg

Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis odniósł się do bieżących tematów politycznych.

Tarcza antykryzysowa. "Wielki plan, zero konkretów. Jak za Gierka, gdy mówiło się, że Polska zmienia godło z orła na kangura, bo robi wielkie skoki z pustą torbą. W „pakiecie” zabrakło samochodu elektrycznego dla każdego. Za to gruszek na wierzbie nie zabrakło".

Wybory prezydenckie. "Szykuje się wielkie pseudowyborcze oszustwo. Kontrkandydaci pana Dudy powinni rozpatrzeć rezygnację kandydowania i wezwanie ludzi do bojkotu „wyborów”".

Pandemia. "Pani Kulczyk przeznacza miliony na walkę z wirusem, Rydzyk apeluje o wpłaty na swoje media. I kto tu jest tłustym pazernym oligarchą?".

***

Dominika Kulczyk przekazała fundacji "Lekarze lekarzom" 20 mln na walkę z koronawirusem. Pieniądze mają być przeznaczone na zakup testów wykrywających koronawirusa i sprzętu brakującego w polskich szpitalach.

Ojciec Tadeusz Rydzyk poprosił o wsparcie finansowe dla swoich mediów w związku z trwającą pandemią.

Reakcje internautów:

"Kulczyk daje 20 mln, na walkę z koronawirusem, Owsiak dał 3 mln, ludzie zbierają na siepomaga miliony na walkę z wirusem, sami szyją maseczki, przedsiębiorcy dają co mają: maseczki, płyny dezynfekujące, posiłek dla lekarza. Prezydent A.Duda dał 2 mld na TVP".

"Kulczyk dała 20 mln, Owsiak 3 mln a toruński przedsiębiorca żebrze o wpłaty".

            Popierasz Lisa - kciuk w górę!

+ 839
- 19

Polub Polityczek.pl