aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapldeddedddddd.jpg

Do sieci trafiło nagranie, jak prezydent Andrzej Duda wsiada do tzw. "dudobusa" a razem z nim... osoby skandujące jego imię i nazwisko.

Politycy robią co mogą, aby przypodobać się wyborcom w czasie trwającej kampanii prezydenckiej. Na oryginalny pomysł wpadł ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda, który chcąc stworzyć wrażenie, że jest politykiem bardzo popieranym przez społeczeństwo, wozi ze sobą... swoich sympatyków.

Fani Dudy chodzą za nim krok w krok, skandując jego nazwisko, aż do momentu, kiedy ten wsiądzie do autobusu.

Na załączonym filmie widzimy, jak grupa osób podąża za obecnym jeszcze prezydentem krzycząc "Andrzej Duda! Andrzej Duda!", a następnie razem z nim wsiadają do autokaru.

Reakcje internautów:

"To jest aż smutne... Do takiego upodlenia potrafią się dobrowolnie doprowadzić dorośli - jakby nie spojrzeć - ludzie...".

"Piękny obrazek, za kasę można kupić wszystko! Duda ma dudawóz, ma klakierów, ma "TVPis Kłam Wizja" i 2 mld wsparcia na kampanię kosztem onkologii, a do tego ta pani bajterowa co free gigabajty daje ludziom! Pani "uwaga kąsam, się nie dąsam"! I ludzie to kupują najwyraźniej".

"Ale siara. Tacy młodzi, a już zdeprawowani".

"Tak działa obwoźny cyrk, to co Was zaskakuje? On płaci, oni kochają".

***

Według najnowszego sondażu prezydenckiego United Survey Company dla "Dziennika Gazety Prawnej" i RMF FM:

1 tura: Andrzej Duda 41,9 %, Małgorzata Kidawa-Błońska 22,2 %, Władysław Kosiniak-Kamysz 10,4%, Robert Biedroń 8,2 %, Szymon Hołownia 7,4 proc., Krzysztof Bosak 4,1%.

Jeżeli w drugiej turze Andrzej Duda spotkałby się z Małgorzatą Kidawą-Błońską kandydat PiS uzyskałby 49,6 %, a kandydatka opozycji 41, 6 %, 5,1 proc. nie wie na kogo oddałoby głos.

Jeżeli w drugiej turze Andrzej Duda spotkałby się z Władysławem Kosiniakiem Kamyszem, Duda otrzymałby 43, 9 proc. głosów natomiast lider PSL 45,9 %. 7,5 proc nie wie na kogo oddałoby głos.

         Zagłosujesz na Dudę - kciuk w górę!


+ 8
- 1176

Polub Polityczek.pl