aaaaaaaaaalpelddddddddd.jpg

Aktor Maciej Stuhr podziękował internautom za szerokie rozpowszechnienie filmu, na którym w szyderczy sposób komentuje decyzję polityków PiS o przekazaniu 2 mld na TVP zamiast na onkologię.

Post umieszczony kilka dni temu przez aktora na tę chwilę osiągnął 166 tys. polubień, 12 tys. komentarzy i rekordowe 180 tys. udostępnień.

Wszystko dzięki... politykom Prawa i Sprawiedliwości, którzy na posiedzeniu Sejmu zdecydowali, że 1,95 mld zł ma powędrować na TVP i Polskie Radio, a nie jak wnosili politycy opozycji - onkologię.

Poza samym faktem przekazania pieniędzy nie na zdrowie Polaków a na media publiczne - wielkie oburzenie wywołał gest - środkowy palec posłanki PiS Joanny Lichockiej.

Dzisiaj Maciej Stuhr dodaje do swojego popularnego filmu wiadomość dla rządzących:

"Nie o tego faka w sumie chodzi. Może i był on jakimś cudem przypadkowy? Ale czy fak pokazany konstytucji też był przypadkowy? Czy fak pokazany puszczy Białowieskiej był przypadkowy? Czy fak prezydenta ułaskawiającego Kamińskiego, mimo braku pełnomocnego wyroku był przypadkowy? Czy fak pokazywany opozycji, której wyłącza się mikrofony podczas przemówień, powtarzanie nieudanych głosowań, nocne przepychanie niewygodnych ustaw, hasełko Terleckiego „nie słuchaj ich”, gdy człowiek traci przytomność na mównicy to też przypadki? Czy fak pokazywany prawu i sędziom jest przypadkowy? Czy fak pokazywany Unii Europejskiej też? Czy fak pokazany teatrom z Polskim we Wrocławiu i Starym w Krakowie na czele to też przypadek? Czy fak pokazany filmowcom przy przejęciu Pisfu, likwidacji Zespołów Filmowych to przypadek? Czy fak pokazany stadninie koni w Janowie też? Czy fak pokazywany powstańcom warszawskim i prawdziwym bohaterom II wojny, promując bandytów na nowych herosów też? A może ten pokazywany ofiarom katastrofy smoleńskiej wykorzystywanym do wierutnych bzdur o zamachu, wykopywaniem ich z grobów dla politycznej gry to też potarcie paluszkiem pod okiem? Hmmm, a może minister Gliński też nie chciał pokazać faka noblistce...? Skądinąd to nie jedyny fak dla polskiego noblisty. A może Telewizja Polska i jej wspaniałe Wiadomości, TVP info, itd to też ten sam paluszek...?

Pokazaliście faka niepełnosprawnym, homoseksualistom, uchodźcom, alkoholikom (brawo Borys za dzisiejszy wspaniały wpis!!!), sędziom, naukowcom, gimnazjalistom, kierowcom i pieszym rozbijając się co chwila waszymi pędzącymi bez opamiętania limuzynami, lekarzom, nauczycielom i artystom. Tak się czujemy. Jakbyście co chwila mówili nam grzecznie i miło: spie*******ie, c**j wam w d**ę. Jak widać ok 40 procentom wyborców to podoba się. Najwyraźniej dokładnie tak samo jak wy, chcieliby powiedzieć to samo, pokazać ten sam paluszek.

(...) Nie dziwcie się, że wielu ludzi jest wściekłych na wasze butne, nieczułe rządy. I oni w końcu też pokażą Wam faka. Nie w Internecie, nie na ulicy. W najbliższym czasie już w maju" - zapowiada Stuhr w swoim poście umieszczonym w social mediach.

          Popierasz Stuhra - kciuk w górę!


+ 1950
- 102

Polub Polityczek.pl