c790420c945912426e5c830345e5a417860000.jpg

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Kempa skrytykowała marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego.

Zdaniem Kempy Grodzki nie realizuje polskiej racji stanu. "Tego nie ma w jego sercu" - deklaruje.

- Niektórzy mówią, że ktoś nie dorasta, aby być wójtem w gminie. Podejrzewam, że wójt poradziłby sobie zdecydowanie lepiej niż marszałek Senatu na swojej funkcji. Jestem oburzona jego postępowaniem. Każdy kto bije w Polskę w jakikolwiek sposób, powinien zdawać sobie sprawę, że jego miejsce jest na śmietniku politycznym - powiedziała europosłanka PiS w TVP INFO oraz wezwała marszaka Senatu do złożenia dymisji. 

"Marszałek Senatu powinien złożyć urząd, ponieważ go nie udźwignął".

***

- Ktoś może mi przypomnieć, co udźwignęła pani Kempa? - pyta dziennikarz Bartosz Wieliński z "Gazety Wyborczej"

- Aż chciałoby się zadać pytanie: jakim cudem zatem pani Kempa i ekipa PiS funkcjonuje jeszcze w polityce? - komentuje poseł Marcin Kierwiński.

Aneta Mościcka (dziennikarka): "Kempa w TVPiS powiedziała, że prof. Grodzki nie dorasta, żeby być wójtem w gminie. Powiedziała o lekarzu, profesorze pani, która gdyby nie wchodziła w tyłek Kaczyńskiemu pasałaby krowy w Sycowie".

Mec. Jacek Dubois (prawnik): "Beata Kempa stwierdziła, że Tomasz Grodzki nie udźwignął urzędu marszałka Senatu. W jej kategoriach myślowych to zapewne oznacza, że nie wynajął domu za 10.000zł miesięcznie. Nie wiem na czym to polega, ale gdy Beata Kempa mówi, że ktoś nie ma do czegoś kompetencji to od razu wiem, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu". 

Reakcje internautów:

"Kempa, jak i cały PiS nie mogą się pogodzić z przegranymi wyborami w Senacie. No cóż, pora zrozumieć, że to suweren tak wybrał".

"Nie no, skoro pani Kempa chce, to na wszystkie plecaki dla Aleppo, natychmiast należy to chcenie spełnić. Panie marszałku, klamka zapadła".

"Pani Kempa nie udźwignęła nawet plecaków dla syryjskich dzieci. Widocznie były za ciężkie...".

kempa_8_1.jpg

         Popierasz Kempę - kciuk w górę!


+ 24
- 3936

Polub Polityczek.pl