aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepddddddd.png

Media publiczne nie ustają w ataku na marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego. W pogoni za kolejną sensacją dziennikarze TVP - a w tym wypadku kamerzysta mediów publicznych wpadł na senacką dyrektor Małgorzatę Daszczyk.

Dyrektor Centrum Informacyjnego Senatu Grzegorz Furgo poinformował o nieprzyjemnym zdarzeniu w związku z nagonką TVP na marszałka Grodzkiego.

"Skandaliczne zachowanie ekipy TVP wobec dyrektor gabinetu Marszałka Senatu!" - informuje Furgo na Twitterze.

"Małgorzata Daszczyk została uderzona w głowę kamerą. Obecnie przebywa w szpitalu. Złożyliśmy wniosek o odebranie akredytacji prasowych dla ekipy, biorącej udział w zdarzeniu" - oświadczył dyrektor CIS za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Pawła Adamowicza zabiła nienawiść. Mogła zarazić nie jedną, a wiele podatnych psychicznie jednostek, które nie znają ciężaru sumienia i zasady rzeczywistości. Ta nienawiść trwa. Dotyka sędziów, Grodzkiego, „kasty”, „gorszego sortu”, „łże-elit”. Oby nie doczekała się realizacji - wypowiada się publicysta Przemysław Szubartowicz.
- To niebywałe! Do agresji werbalnej ze strony TVP dochodzi jeszcze agresja fizyczna! - mówi o zdarzeniu poseł Jan Grabiec.

Waldemar Kuczyński (publicysta): "To ewidentnie był przypadek, w momencie, gdy kamerzysta schodził z chodnika na jezdnię. Nic intencjonalnego. Nie ma powodu robić raban z tego. Trzeba było mu zwrócić uwagę, by był pół kroku dalej od tej pani. Tyle". 

Konrad Piasecki (TVN24): "Nie używałbym w tej sytuacji przesadnych słów. Nie wierzę, żeby operator chciał komukolwiek zrobić krzywdę, przypadkowe uderzenie, oby okazało się niegroźne. Ale nie karałbym kogoś, kto, jak sądzę, nie miał złych intencji".

Rafał Wojtkowski (były rzecznik rządu RP): "Kamerzysta nacierający na Kohla złamał mi nos, widziałem statyw od kamery wbijający się w płuca. Ale to było w tłoku, a nie na opustoszałym parkingu. Wygląda na próbę wywarcia nacisku połączoną z niskim profesjonalizmem".

Komentarze internautów:

"Nieumyślnie, ale to świadczy o nich, o niesamowitym natręctwie i braku profesjonalizmu".

"Jaki suweren taka TVP, jaka TVP taki kamerzysta".

          Bronisz TVP - kciuk w górę!


+ 9
- 1062

Polub Polityczek.pl