aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapdlffff.jpg

Redaktor naczelny propisowskiej "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz nie ustaje w atakach na marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego.

Na początku stycznia Sakiewicz ogłosił akcję "Gazety Polskiej" wymierzoną w marszałka Senatu.

- Akcja "Gazety Polskiej" - wytnij, sklej i wyślij kopertę marszałkowi Tomaszowi Grodzkiemu - zachęcał na Twitterze.

- Platforma już głupiej nie potrafi bronić Grodzkiego niż twierdzić, że ktoś przekuje świadków. Są ich dziesiątki, a o łapówkach wiedziały setki osób. A Grodzki będzie jeszcze miał sprawę o fałszywe zawiadomienie - wypowiadał się po konferencji marszałka Senatu.

Następnie Sakiewicz zachęcał w mediach społecznościowych do wzięcia udziału w kontrmanifestacji do "Marszu Tysiąca Tóg" w Warszawie.

"Pilne. Organizujemy kontr-protest pokrzywdzonych bezprawiem przez sędziów III RPRL, sobota 11 stycznia (sobota) od godz. 14.00 pod Sądem Najwyższym!" - czytamy na profilu społecznościowym naczelnego GP.

Dalej Sakiewicz kolejny raz wraca do osoby prof. Tomasza Grodzkiego, tym razem w kontekście zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Mam pomysł na dar dla WOŚP od marszałka Grodzkiego. Pięć najgrubszych kopert. Licytacja zaczyna się od sumy zawartej w kopercie".

Internauci do Sakiewicza:

"A ja mam pomysł na dar od Kaczyńskiego i księdza. 50 tys. z koperty, którą przytulił ksiądz. No i 7 mln, które pan dostał".

"Wczoraj był 10-ty. Pensje pracownikom już wypłacone niedoszły mgr?".

"Wyrok sądu jest, czy redaktorzyna pomawia tutaj kogoś?".

"Słabiutkie to panie Sakiewicz. Długo Pan nad tym pomysłem myślał?".

***

- Zapraszam Państwa do Warszawy na wspólny obiad i zwiedzanie budynków Senat Rzeczypospolitej Polskiej i Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ze mną w roli przewodnika. Liczę, że w trakcie 28. Finału WOŚP padnie kolejny rekord zebranych datków! - oświadczył marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki.

       Popierasz Sakiewicza - kciuk w górę!

+ 21
- 1216

Polub Polityczek.pl