aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdddddd.jpg

Dziennikarka TVP Magdalena Ogórek przeprowadziła wywiad dla Radia Opole z posłanką Prawa i Sprawiedliwości Violettą Porowską.

Obie panie znakomicie się dogadywały w czasie rozmowy do tego stopnia, że trudno - osobie nie interesującej się polityką - byłoby odgadnąć, która z pań należy do PiS-u.

Ogórek pytała o sytuację na Bliskim Wschodzie i reakcje rządzących, jak i prezydenta Andrzeja Dudy.

"Dlaczego opozycja nie rozumie, że to informacje tajne?" - pytała dziennikarka TVP w kontekście Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

- Ta cała akcja opozycji dotycząca dalekiego wschodu, dotycząca również pana prezydenta pokazuje, że to jest po prostu dzika opozycja. Totalnie dzika - mówiła Porowska.

"Totalnie dzika" - to ładne odpowiedziała Ogórek.

- Jaka wojna? To jest właśnie robienie wojny u nas na dole polsko-polskiej wojny i to niestety rękami polityków opozycji - deklarowała posłanka PiS.

Następnie Ogórek przeszła do tematu marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego. "Bardzo ogniskuje scenę polityczną" - wtrąciła. A dalej pytała: "pamięta pani tzw. sprawę ministra Piebiaka, tam sytuacja była prosta, kiedy Onet zgłosił taką sytuację, nie podając żadnych dowodów w sprawie, opieraliśmy się tylko na screenach, rząd PiS podjął decyzję, by odsunąć ministra do momentu wyjaśnienia sprawy. Dlaczego marszałek Grodzki nie podaje się do dymisji?"

- Marszałek Grodzki jest reprezentantem podwójnej moralności. (...) Patrzę z wielkim smutkiem na postawę pana marszałka Grodzkiego. A że można być poza wszelkimi podejrzeniami to przecież przykład pana marszałka Karczewskiego, też lekarza. Czy myśmy kiedykolwiek mieli dowód na to, że zachowałby się, czy uchybił czemukolwiek? - nie! - komentowała Porowska.

- Od biednych ludzi, chorych ludzi brać pieniądze, to nie jest właściwe zachowanie - dodała.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldpddddd.png

        Popierasz Porowską - kciuk w górę!


+ 12
- 2649

Polub Polityczek.pl