aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpdeddddd.png

Propisowski dziennikarz Michał Karnowski komentował na antenie prawicowego radia Wnet krytykę, jaka spada na ministerstwo sprawiedliwości pod kierownictwem Zbigniewa Ziobro.

Karnowski bronił Ziobrę w kontekście materiałów opublikowanych w ostatnim czasie w internecie przez biznesmena Zbigniewa Stonogę. Zdaniem prawicowego publicysty atak ten spowodowany jest tym, że Ziobro zaczął zwalczać interesy mafii.

- Składa się to wszystko w taki potężny mafijny atak idący w kierunku kierownictwa prokuratury, idący w kierunku ministerstwa sprawiedliwości, osobiście ministra Zbigniewa Ziobro. I teraz pytanie dlaczego. Naprawdę pewne biznesy w Polsce mafii się kończą. Kończą się biznesy VAT-owskie, te gangi, te mafie - one bardzo przerzuciły się głównie przed 2015 r. na operacje związane z wyłudzaniem VAT-u i to jest mocno przykrócone, trudniej handlować narkotykami, o czym ci króle dopalaczów coraz wyraźniej mówią - że tu też są twarde działania, kończą się możliwości parasoli ochronnych gdzieś wynikających z wpływu mafijnego na politykę, na wymiar sprawiedliwości. (...) Są ludzie, którzy są gotowi położyć ogromne pieniądze zapłacić za to, żeby Zbigniew Ziobro jego współpracownicy kierownictwo prokuratury przestało pełnić swoje funkcje.

***

Publicystka Eliza Michalik o słowach Karnowskiego, że "idzie potężny mafijny atak na prokuraturę i ministra sprawiedliwości. W planie użycie wielkich mediów".

- Tłumacząc z języka propagandy na polski: Coś ma wyjść na jaw, nie mogą tego powstrzymać i próbują przynajmniej zneutralizować uderzenie.

Internauci do Karnowskiego:

"Jak Stonoga publikował taśmy kelnerów, to był dla was wiarygodny! Co poszło nie tak?".

"Ten ,,Broda", który dla PiS-u był wiarygodny jak ,,nadawał" na Drzewieckiego. Ten Stonoga, którego cytowaliście, jak uderzał w PO przed wyborami prezydenckimi".

"Chodzi o tę mafię VAT-owską z Ministerstwa Finansów z czasów Mateusza, która później rozwinęła skrzydła, gdy resortem kierował Banaś? To ma sens".

"Idzie potężny mafijny atak na Marszałka Grodzkiego przez TVPPIS. W planie użycie wielkich mediów".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpefffffff.jpg

      Popierasz Karnowskiego - kciuk w górę!


+ 14
- 394

Polub Polityczek.pl